שייט רומנטי

לפעמים גם בלי סיבה אפשר לתת קפיצה ככה בכיף לשבור שגרה ולהזמין את בת הזוג להפתיע לפנק ולהעניק מתנה לבת זוג ולעצמכם, שייט רומנטי ביאכטה בשקיעה לנשמה.

הוסף לסל

שייט רומנטי

00

לפעמים גם בלי סיבה אפשר לתת קפיצה ככה בכיף לשבור שגרה ולהזמין את בת הזוג להפתיע לפנק ולהעניק מתנה לבת זוג ולעצמכם, שייט רומנטי ביאכטה בשקיעה לנשמה.

שייט רומנטי, יאכטה להשכרה ב- 2 עם מתנה מפתיעה , עוד לפני שהרמנו עוגן ויצאנו להפלגה

סרטון אנימציה אישי עם ברכה מיוחדת ליום הולדת.

שייט רומנטי, יאכטה להשכרה ב- 2 ואתם בוחרים את הרכב החבילה וכמה זמן תרצו לבלות בשייט ביאכטה ומה בדיוק אתם אוהבים ? שייט רומנטי עם עיסוי מפנק וארוחה או בילוי פרטי ביאכטה אפילו בעגינה, אז רק כאשר תעלו על סיפון היאכטה שלנו תגלו את כל הפינוקים וההפתעות שדאגנו להכין לכם בקפידה ובתשומת לב רבה . בסלון ובחדר השינה תאורה רומנטית וקמין דולק שמעצים את האווירה, מוזיקה רומנטית ברקע וכוס יין אדום שיגרמו לכם לנוע  לפי הקצב הנכון, ופשוט, להתמכר לחוויה ולהרגיש מה זו אהבה. שייט רומנטי גם בלי סיבה למסיבה, כי רק לבהות אל האופק הכחול ולשוט לשום מקום זו הפתעה שמי שלא ניסה, אף פעם לא ידע… להתרגש מהרעיון להפתעה שמתחילה עוד לפני ההפלגה עם סרטון אנימציה אישי במתנה שנערך במיוחד בשבילכם, בסרטון ברכה מיוחדת ליום הולדת , מתנה שנשלחת לאימייל ככרטיס ברכה.

הצעת נישואין מרגשת

השכרת יאכטה, שייט רומנטי

לא חשוב באיזה יום ומה השעה , פשוט הרשו לעצמכם להיסחף לאווירה

אז כמה פעמים יצא לכם כבר ביום הראשון של השבוע להרגיש ולהתגעגע לסופשבוע ? וכמה פעמים הגעתם לעבודה וכבר כשהתיישבתם בכיסא המשרד התגעגעתם לבת זוג והשמעתם לעצמכם את הקולות והגניחות האלו של "אוף…. שיגמר כבר היום"?

ומי אמר שצריך לחכות לאירוע כדי לקנות מתנה לבת זוג וליהנות יחד בשייט רומנטי?

לפעמים גם בלי סיבה אפשר לתת קפיצה ככה בכיף לשבור שגרה ולהזמין את בת הזוג להפתיע לפנק ולהעניק מתנה לבת זוג ולעצמכם, יאכטה להשכרה , שייט רומנטי ביאכטה בשקיעה, בדיוק לנשמה. שעתיים של סתלבט על המים אחה"צ , מוזיקה מרגיעה עם בירה קרה לבהות למרחקים על הגלים ביאכטת מפרש להשאיר את העומס והלחץ בצד ולהירגע ככה סתם ובלי סיבה כי זאת באמת בספונטניות המתנה לבת זוג הכי טובה. להשתרע על המזרנים ולהקשיב לרחש הגלים שייט רומנטי בלב ים עם התפאורה והאווירה ששוברים שגרה. אז גם הפתעתם עם מתנה לבת זוג וגם התאווררתם מימים ארוכים של עבודה ואם תרצו ניתן להוסיף גם ארוחה לבחירה או להביא לעצמכם אוכל ושתייה ול"פתוח שולחן" של פיקניק על היאכטה. בטח שמעתם פעם את האמרה – "הים פותח את התיאבון" אז יאללה , מה תרצו לאכול ?

צלצלו ! כדי שנרים עוגן…. 052-434878

היאכטות מאובזרות במקלחת שירותים,חדרי שינה וסלון עם T.V וסרטיי וידאו .

מה כדאי להביא לשייט רומנטי ?

בגד ים ומגבת
בגדים נוחים ובגד חמים לשייט בערב
אפשר להביא בכיף אוכל ושתייה שמתאים לאווירה ולעשות פיקניק על היאכטה,
הצוות אפילו יעזרו לכם לפתוח שולחן.

בתשלום נוסף אנו נדאג להביא ליאכטה לבחירתכם-
ארוחת בוקר
ארוחת מאזטים
ארוחת סושי
ארוחת צהריים / ערב
ארוחת מאזטים ים תיכוניים – רק במרינה חיפה.

במהלך השייט ביאכטה בשעות היום או לקראת שקיעה, עד אשר השמש נוגעת במים ניתן לרדת למים להתרעננות ברקע מוזיקה מדליקה מתוך מגוון של כ- 100 דיסקים וגם אפשרות להביא עמכם את המוזיקה שאהובה עליכם ונדאג לחבר למערכת שלנו.

יאכטה להשכרה ניתן להזמין לשייט רומנטי ולהפליג-
ממרינה תל אביב
מרינה הרצליה
מרינה אשקלון
ומרינה חיפה
משך ההפלגה שעתיים.
שאלו אותנו על חבילת הפינוק מתנה לבת זוג ליום הולדת התוספות וההפתעות ….לכבוד שייט רומנטי ביאכטה פרטית.

צלצלו ! כדי שנרים עוגן , באיזו שעה מתאים לכם השייט?

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת ווצאפ עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button