שייט רומנטי יאכטה להשכרה שעתיים רומנטיות בשקיעה

מתי לאחרונה עצרתם ליהנות משמיים בצבעי שקיעה יחד עם בן או בת זוגכם? מתי זה קרה ממש על הים, עם תחושה שביניכם לבין השמש השוקעת לא מפריד דבר?

הוסף לסל

שייט רומנטי יאכטה להשכרה שעתיים רומנטיות בשקיעה

00

מתי לאחרונה עצרתם ליהנות משמיים בצבעי שקיעה יחד עם בן או בת זוגכם? מתי זה קרה ממש על הים, עם תחושה שביניכם לבין השמש השוקעת לא מפריד דבר?

דמיינו לעצמכם רגע – שייט רומנטי יאכטה להשכרה פרטית ומפנקת, רוח נעימה באוויר, מסביב רק ים ונופים מרוחקים של קו החוף, השמיים מתחילים להיצבע בגוונים של ורוד וכתום והשמש מתחילה לרדת, ובמרכז של כל זה, הצופים בשורה הראשונה בפלא הטבע הזה, שמקבלים את החוויה הכי קסומה בצורה הכי גולמית וטבעית שלה, בלי שום חוצצים – אתם.

מתי לאחרונה עצרתם ליהנות משמיים בצבעי שקיעה יחד עם בן או בת זוגכם? מתי זה קרה ממש על הים, עם תחושה שביניכם לבין השמש השוקעת לא מפריד דבר? אין ספק שהשקיעה היא אחת התפאורות הרומנטיות ביותר שזוג יכול לבקש לעצמו, ואין ספק שכאשר היא מגיעה עם שייט רומנטי ביאכטה פרטית החוויה מדהימה עוד יותר.

שעתיים רומנטיות בשקיעה

אומרים שלצפות בשמיים בזמן שקיעה זו חוויה שמשתנה ממקום למקום יעידו על כך מגוון התמונות שחברים מעלים לרשת והתגובות שמתוספות לתמונת השקיעה המרהיבה . לפעמים נדמה שלצפות בשקיעה ממקומות שונים בעולם זו גם סיבה טובה להזכיר לחברים איפה אנחנו נמצאים וכמה אנחנו נהנים , אבל האמת , לא צריך להפליג למקומות מרוחקים כדי ליהנות מצבעי השמיים בשקיעה כי אין כמו לצפות בשקיעה בשייט רומנטי חוויה מתוזמנת עם שעתיים רומנטיות בשקיעה החל מ- 18:00-20:00 כאן בארצנו יציאה ממרינה הרצליה.

מה כולל שייט רומנטי כשבוחרים יאכטה להשכרה למשך שעתיים בשקיעה?

ראשית – פרטיות מוחלטת. מדובר בבילוי אינטימי לחלוטין של שניכם בלבד, כאשר צוות היאכטה מיומן בביצוע עבודתו בצורה שתענה על כל צרכיכם תוך כדי שנוכחותם כמעט בלתי מורגשת, כך שמרגע שאתם יוצאים מהמרינה בהרצליה, אלו רק אתם, השמש השוקעת והים.

השייט אורך לרוב באזור השעתיים, ויכלול פינוקים על פי בחירתכם בהתאם לחבילת השייט שתבחרו. זה יכול להיות אלכוהול כמובן, ארוחת ערב מפנקת, מוזיקה ועוד. ממש כמו לצאת יחד לבר או לארוחה טובה, אבל להחליף את הנוף הרגיל בו בילויים מעין אלו נעשים בנוף חד פעמי ומרהיב. ניתן גם לשלב את השייט עם פינוקים נוספים על היבשה כמו מסאז', לילה באחד ממלונות המרינה היוקרתיים ועוד.

רומנטיקה בשקיעה בשבילך

אבל גולת הכותרת האמתית של הבילוי היא כמובן השייט עצמו. במיוחד אם מדובר בהצעת נישואין, כדאי לתזמן אותה היטב יחד עם הצוות, לדאוג שברגע המושלם של השקיעה תהיו כבר במרחבי הים, ולנצל את הנוף החד פעמי הזה לשאלה חד פעמית ולרגע שלא תשכחו לעולם.

נסיים בטיפ קטן שלנו לזוגות המאוהבים –  החוויה היא באמת מופלאה, וכזאת שלא תחוו כל יום, והפיתוי לתעד, לצלם ולהסריט הוא מובן וטבעי. אם אתם לא מוכנים לוותר על התיעוד, נסו לבקש מהצוות לעזור לכם עם הצילום וחשוב יותר – עם הרחקת הניידים מכם. החוויה מלאה בכל כך הרבה אהבה וקרבה, אל תתנו למסכי הניידים להפריע. ותאמינו לנו, גם בלי תיעוד הערב הזה לעולם לא יישכח.

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת ווצאפ עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button