מתנה ליום הולדת 30 השכרת יאכטה לשייט רומנטי

היא דאגה שידע עד כמה היא מאוכזבת על שלא הצליח לפנות זמן לכבוד יום הולדת 30 שלו, אולם בסתר ליבה ידעה שהצליחה עם ההפתעה הכפולה.

הוסף לסל

מתנה ליום הולדת 30 השכרת יאכטה לשייט רומנטי

00

היא דאגה שידע עד כמה היא מאוכזבת על שלא הצליח לפנות זמן לכבוד יום הולדת 30 שלו, אולם בסתר ליבה ידעה שהצליחה עם ההפתעה הכפולה.

איך היא תכננה מתנה ליום הולדת 30 לבן הזוג שלה והוא בכלל לא ידע ממש עד לדקה האחרונה.

כמו בכל סופשבוע הם נוהגים לעבור על היומנים והפגישות כדי לראות מתי הם מתפנים לסידורים משותפים, לזמן איכות או בכלל לתאם כיצד השבוע הקרוב הולך להראות במקביל לזמן העמוס של שניהם. הוא לא ידע ואפילו לא ניחש כי ביום הולדת 30 שלו הפגישות והעומס שנרשם היה תכנון מוקדם ומתוזמן שלה ושהצליחה להשיג עבורו פגישות בדיוק ביום הולדת 30 פגישות עם החברות שהתאמץ כל כך להשיג והנה דווקא לכבוד יום ההולדת 30 שלו כאילו קיבל מתנה ליום הולדת 30 ולפתע יש אישור ל- 2 פגישות עם החברות שחשוב היה לו לקדם אתן שיתוף פעולה עסקי.
כך הוא מצא את עצמו מתנצל ומסביר לה למה לא יתפנה דווקא ביום ההולדת שלו.

היא דאגה לכל הפרטים הכי קטנים בתאום ותזמון מדויק, היא ידעה והעריכה מאוד את החריצות והעבודה הקשה שבסופו של יום תגמלה והשפיעה על רמת החיים שלהם. היא דאגה שידע עד כמה היא מאוכזבת על שלא הצליח לפנות זמן לכבוד יום הולדת 30 שלו, אולם בסתר ליבה ידעה שהצליחה עם ההפתעה הכפולה.

מתנה ליום הולדת 30 , לוח זמנים…

כשקיבל אליו לווטאפ את סרטון האנימציה עם ברכה ליום הולדת והזמנה להגיע למרינה הרצליה לקראת שקיעה הוא מיד הבין שהיא דאגה להשכיר יאכטה כדי לחגוג את יום ההולדת שלו, יהיה עליו להגיע ליאכטה לשייט רומנטי בשעה 18:00 אז היא ודאי תכננה שייט רומנטי בשקיעה…

ערב לפני יום ההולדת שלו שלחה אליו המזכירה לאימייל את לוח הזמנים ליום המחרת, נראה היה שאכן הפגישות החשובות אכן מתקיימות וכי אף אחת מהחברות שכל כך רצה לקדם אתן את הרעיונות העסקיים של, אף אחת מהן לא ביטלה או דחתה, מבחינתו הייתה זו פתיחה מצוינת וציון דרך לכבוד יום הולדת 30 שלו. בבוקר נראה היה שהוא קצת לחוץ ונרגש לקראת הפגישה הראשונה שנקבעה, הוא גם לא נתן את דעתו לעובדה שמקום הפגישה שנבחר תוכנן לשעה 09:00 בבוקר, ארוחת בוקר במרינה הרצליה על היאכטה הפרטית של הבעלים של החברה.
הוא הקדים להגיע, עלה על סיפון היאכטה ומיד ניגש אליו איש צוות והגיש לו כוס שמפניה ואף איחל לו מזל טוב. ברגע הראשון הוא היה מופתע ובמחשבה שנייה הניח כי כיוון שזוהי חברה בעלת מודעות לרמת שירות גבוהה, סביר להניח שמישהו כבר דאג למצוא את המידע הרלוונטי ואף להתייחס לפירטיי פרטים של מי שעומד לפגוש את הבעלים של החברה. הוא אפילו ראה בקבלת הפנים הזו סימן טוב לבאות והחליט להרגיש מוחמא מהמחווה.

לאחר שהתרווח על אחד מכיסאות הנוח שעל סיפון היאכטה ניגש אליו פעם נוספת איש הצוות הפעם אחז בידו חלוק והצביע לכיוון אחת הקבינות ביאכטה. איש הצוות ביקש ממנו בנימוס להחליף את בגדיו וללבוש את החלוק ועוד הוסיף ואמר " אנחנו מתחילים עם עיסוי "… הפעם הוא כבר חשד אבל החליט לזרום סה"כ היום זהו יום הולדת 30 שלו אז , למה לא. לקראת סוף העיסוי הוא לפתע הרגיש כי נוספו עוד 2 ידיים מענגות ורק כשנתבקש להסתובב ולשכב על הגב הוא גילה כי זוהי אשתו שדאגה למתנה ליום הולדת 30 שלו…

אז מה כוללת המתנה ליום הולדת 30 השכרת יאכטה לשייט רומנטי?

חוויה של צימר על המים השכרת יאכטה למספר שעות
עיסוי זוגי ביאכטה מפנקת
ארוחת בוקר כולל בקבוק שמפניה
הפלגה ביאכטה כולל התנסות בהשטת היאכטה
התנסות בדייג במהלך ההפלגה
פעילות ימית, נגררים על אבוב ענק
לקראת שקיעה מצטרפים ומפתיעים החברים
ויוצאים להפלגה נוספת.
מסיבת יום הולדת על יאכטה

כדי להתאים חבילה של יום הולדת עם השכרת יאכטה לשייט רומנטי והפתעות,

צלצל! 052-2621149

 

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

 

Call Now Button