מפת הגעה למרינה הרצליה

במרינלי , מרינה הרצליה מחכות לכם יאכטות להשכרה לאירועים , השכרת יאכטה ליום הולדת והפתעות רומנטיות כמו צימר על המים , לילה רומנטי בצימר על המים.

הוסף לסל

מפת הגעה למרינה הרצליה

00

במרינלי , מרינה הרצליה מחכות לכם יאכטות להשכרה לאירועים , השכרת יאכטה ליום הולדת והפתעות רומנטיות כמו צימר על המים , לילה רומנטי בצימר על המים.

מפת הגעה למרינה הרצליה לצימר על המים והפתעות רומנטיות.

במרינלי , מרינה הרצליה מחכות  לכם יאכטות להשכרה לאירועים , השכרת יאכטה ליום הולדת  והפתעות רומנטיות  כמו צימר על המים , לילה רומנטי בצימר על המים.
ניתן להשכיר את היאכטה שלנו ללילה כאשר אנו דואגים להכין לכם את חדר השינה שביאכטה עם טאץ' רומנטי ופינוקים שרק אנחנו יודעים להכין לחוויה של בילוי לילה רומנטי ביאכטה שלנו להשכרה במרינה הרצליה. לילה ביאכטה כולל ארוחת ערב , עיסוי זוגי הפלגה ביאכטה  ופעילות ימית ולמחרת עוד הפלגה עם ארוחת בוקר .

אז איך מגיעים למרינה הרצליה ללילה עם הפתעות רומנטיות ?

לצאת להפלגה זוגית רומנטית או להשכיר את אחת מהיאכטות שלנו להפלגה ומסיבת ים עם חברים ולחגוג יום הולדת על יאכטה . כדי לדעת באיזו יאכטה לבחור ואיזו יאכטה הכי מתאימה להעניק כמתנה ליום הולדת , צלצלו ! 052-2621149 ותקבלו את כל הטיפים והרעיונות למתנות מקוריות, מתנות ליום הולדת.

איך אפשר להמשיך לחגוג יום הולדת במרינה הרצליה ?

מרינה הרצליה נמצאת בסמוך לקניון ארנה , הכניסה לרציפים של המרינה כדי להגיע אל היאכטות שלנו ממוקמת על הטיילת של מרינה הרצליה . אם בחרתם בשייט זוגי רומנטי או אם בחרתם ביאכטה להשכרה למסיבת ים מסיבת יום הולדת אז בסיום החוויה תמצאו על טיילת מרינה הרצליה שפע ומגוון של מסעדות בארים ופאבים כולל מסעדת קפה קפה הכשרה גם היא ממוקמת בטיילת של המרינה עם נוף אל הים. אז סיימתם הפלגה ביאכטה ואתם מעוניינים להמשיך את הבילוי מול הים, אתם במקום הנכון , מרינה הרצליה.

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button