יום הולדת על יאכטה

אז דבר ראשון, מסיבה ביאכטה יכולה לחסוך לכם כסף! הרבה פעמים עלות השכרת יאכטה לערב היא אפילו זולה יותר משכירת מקום "רגיל" למסיבה.

הוסף לסל

יום הולדת על יאכטה

00

אז דבר ראשון, מסיבה ביאכטה יכולה לחסוך לכם כסף! הרבה פעמים עלות השכרת יאכטה לערב היא אפילו זולה יותר משכירת מקום "רגיל" למסיבה.

האם יום הולדת על יאכטה זו המסיבה הכי שווה ?

יום ההולדת שלכם הוא החג הפרטי שלכם – היום שמוקדש אך ורק לכם, בו כל המשפחה והחברים באים לתת לכם כבוד. ביום כזה הכי כיף להרשים את כולם ביומולדת מהסרטים, כזו שתיצור זיכרונות שלא יישכחו לעולם, ושתראה לכל החבר'ה שלכם למה אתם מסוגלים.

אז כן, לא כולנו מסתפקים במסיבת יום הולדת רגילה ומשעממת… יש ביננו כאלו שרוצים לעשות משהו שונה, ייחודי, מרשים, יוקרתי, בלתי-נשכח… בקיצור – "להעלות את הרף". ואיזו דרך יותר טובה להוריד את הלסתות של החברים שלכם ולהרשים את הידידות שלכם, מלחגוג את היום הכי חשוב בשנה, החג הפרטי שלכם, במסיבה ענקית בלב ים על יאכטה מפוארת ?
אז מה דעתכם על להפתיע עם יום הולדת על יאכטה ?
 

מה זה מסיבת ים על יאכטה ?

כאשר חושבים על המילים "מסיבה ביאכטה", רובנו נחשוב על דוגמניות נוצצות, כוכבי קולנוע, ואנשים עשירים-נורא אחרים. אם כך, אז מסיבת יום הולדת ביאכטה אמורה לעלות כמו השכר השנתי של ההורים שלכם, לא? למעשה, תופתעו לגלות כמה אירוע מושקע, מפואר ויוקרתי שכזה הוא בעצם בר-השגה.

 

אז דבר ראשון, מסיבה ביאכטה יכולה לחסוך לכם כסף !

הרבה פעמים עלות השכרת יאכטה לערב היא אפילו זולה יותר משכירת מקום "רגיל" – אתם לא צריכים לשבור את הראש על אוכל, מוזיקה וסדר, אנחנו דואגים לכל. הדי-ג'יי שלנו יודע להרים את האווירה לשמיים, האוכל שלנו טעים, ובסוף, אנחנו נדאג גם לסדר ולניקיון. תוכלו לחסוך מעצמכם את הכסף, זמן, וכאב-הראש של התמודדות עם התכנונים והבעיות של ארגון אירוע שלם מאפס. אתם לא רוצים להוציא כסף על קייטרינג ?  יש לכם את האפשרות להביא אוכל מהבית לתוך היאכטה, אין עם זה שום בעיה כי הצוות שלנו אפילו יעזור לכם  " לפתוח שולחן ".

מה עוד? יש לנו גם פעילויות מיוחדות – אתם יכולים להפליג לים עם היאכטה, לראות את השקיעה מהים, ואפילו לרדת למים עם אבובים והחוויה – סתלבט רגוע על המים בשקיעה חוויה של שייט רומנטי ביאכטה.

אז אם אתם רוצים שאתם והחברים שלכם תרגישו כמו בקליפ של ראפר או זמר מזרחית, אם אתם רוצים להעיף לחבר'ה את הסכך ולגרום להם להרגיש חלק מהעשירון העליון (לפחות למספר שעות), אין ספק שמסיבת ים ביאכטה היא הכתובת הנכונה בעבורכם ליום ההולדת הבא.

 

 

 

 

 להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button