טיסות בשמי הארץ המטוסים של רעיונות למתנות מקוריות

טיסות בשמי הארץ וטייס ליום אחד אלו טיסות חוויה שניתן ליהנות מהם כאשר יודעים באיזה מטוס הכי כיף להמריא לחוויה של טיסה זוגית רומנטית או לחוויה של הטסת מטוס עם מדריך טיס פרטי שמאפשר לכם להיות טייס ליום אחד.

הוסף לסל

טיסות בשמי הארץ המטוסים של רעיונות למתנות מקוריות

00

טיסות בשמי הארץ וטייס ליום אחד אלו טיסות חוויה שניתן ליהנות מהם כאשר יודעים באיזה מטוס הכי כיף להמריא לחוויה של טיסה זוגית רומנטית או לחוויה של הטסת מטוס עם מדריך טיס פרטי שמאפשר לכם להיות טייס ליום אחד.

איזה סוג מטוס מתאים לכל אחד מהטיסות של רעיונות למתנות מקוריות

טיסה מסוג טייס ליום אחד בה ניתן להטיס מטוס לבד או נכון יותר לקבל את הפיקוד על המטוס מיד לאחר ההמראה זו טיסת חוויה שמתבצעת עם מדריך טיס . טיסת טייס ליום אחד ניתן לבצע בכל אחד מהמטוסים שלנו, התחושה והשליטה על המטוס משתנה בהתאם לסוג המטוס, ובהתאם לשנת הייצור של המטוס, לדוגמה  בדומה להבדל בנהיגה ברכב מסוג פולקסוואגן מסדרת אספנות לעומת חווית נהיגה ברכב מסוג מרצדס .

המטוסים שלנו , טיסות בשמי הארץ וטייס ליום אחד

מטוס טקסן חדש = "המרצדס" שלנו , מטוס ססנה 172 = הפולסוואגן המיוחדת שלנו שכל מי שמתכנן ללמוד קורס טיס נהנה במיוחד ללמוד טיס על סוג מטוס זה. מטוס סוואנה מדליק ומיוחד שכל חובב טיס שרואה אותו חש מיד בגעגועים לימים של פעם ומטוס סיירה חדיש , מטוס ספורטיבי ובעל מערכת הגאים כפולה והכי מתאים להדרכה. חשוב לציין כל אחד מהמטוסים מתוחזק בהתאם להוראות של משרד התחבורה ופיקוח של רשות התעופה האזרחית.

טיסות בשמי הארץ מתבצעות לא רק בחוויה של טייס ליום אחד , המטוסים של רעיונות למתנות מקוריות מאפשרים לכם גם חוויות טיסה זוגיות כמו טיסה רומנטית בשקיעה או טיסה רומנטית והפתעה, הצעת נישואין באוויר , אנו עוזרים לך עם התפאורה והאווירה , בקבוק יין שוקולדים , שמיים עם שקיעה ושלט התינשאי לי אהובה ? רק להביא את הטבעת ואנו נדאג למזכרת מהחוויה , סרטון וידאוו שישמש מאוחר יותר להקרנה גם בחתונה. אז נראה לך שהיא תסרב להצעת נישואין מקורית במהלך אחת מהטיסות בשמי הארץ שלנו?

לאן טסים עם רעיונות למתנות מקוריות ?

יש לנו מגוון של רעיונות ליעדים וחבילות טיסה שמשלבות גם נחיתה ובילוי למספר שעות שכולל ארוחה רומנטית , ספא ושהייה בצימר , חוויה שמתחילה בשעות הבוקר ובד"כ מסתיימת עם נחיתה בשקיעה. טיסה לראש פינה , טיסה לגלבוע , טיסה למצדה וים המלח או אפילו טיסה עד אילת. טיסות בשמי הארץ חוויה של טיסה שממריאה משדה דב לאורך רצועת החוף, הטיסה תחלוף מעל המרינה של תל אביב לכיוון אשדוד וחזרה. טיסת טייס ליום אחד שממריאה ממנחת ראשון לציון מערב לכיוון לטרון וחזרה , טיסת טייס ליום אחד שממריאה ממנחת תנובות שבסמוך לנתניה חווית טייס ליום אחד ומיוחד שטסה מעל אזור השרון ומגיעה עד קו החוף וחזרה. כפי שחשוב לציין ולהזכיר חווית טיסות בשמי הארץ משתנה ממטוס למטוס , אז כדי לקבל פרטים נוספים ולדעת מה הכי מתאים לכם, צלצלו ! 052-2621149

 

 

 

 

 

 

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button