טייס ליום אחד מתנה לגבר

המתנה הכי מקורית לגבר שאוהב להרגיש בעננים ולהביט על החיים מגובה רב . אז טייס ליום אחד עם מדריך טיס פרטי זו מתנה לגבר ששווה להעניק לו מתנה מפתיעה ליום הולדת ואולי גם בלי סיבה למסיבה .

הוסף לסל

טייס ליום אחד מתנה לגבר

00

המתנה הכי מקורית לגבר שאוהב להרגיש בעננים ולהביט על החיים מגובה רב . אז טייס ליום אחד עם מדריך טיס פרטי זו מתנה לגבר ששווה להעניק לו מתנה מפתיעה ליום הולדת ואולי גם בלי סיבה למסיבה .

איך להפוך מתנה לגבר לחלום של חוויה ליום אחד ?

חלומה של כל אם עברייה הוא שבנה יהיה רופא וחלומו של הבן, כחלומו של גבר, הוא להיות טייס. בכל שנה נערך ברבות ממדינות המערב סקר הבוחן את ההעדפות המקצועיות של אזרחי המדינה. גם בשנת 2016, בדיוק כמו בכל שנה, רוב הגברים חולמים להיות רופא גיבור או טייס אמיץ. אז כל מי שמחפש אחר מתנה חווייתית ומקורית לגבר יכול להגשים את הפנטזיה שלו: אפשרו לגבר שלכם להטיס במו ידיו מטוס פרטי, ולהיות טייס ליום אחד .

אולי זה הכבוד והמעמד, אולי היכולת לרחף, או שמא זהו הניתוק מהקרקע וההמראה אל על. ודאי זו גם התדמית של האביר המודרני על הסוס הלבן, או אולי זה יצר המלחמה הטבוע בכל לוחם אלפא, וודאי זו ההתרגשות והעצמה אותן חשים בעת שליטה בכלי עצום החותך את השמיים. כל אלה ועוד גורמים לגברים רבים לחלום לאחוז בידיהם הגאים של מטוס ולהטיסו אל על.

הטובים לטיס

מי שרוצה להביע הערכה, אהבה ותודה לחבר, לאב, לאח, לשותף או לבן זוג יכול לבחור במתנה שהיא גם חוויה, גם אמירה וגם הגשמת חלום. בחירה של מתנה כה מיוחדת תסמל לטייס הזמני כמה אתם אוהבים ומעריכים אותו, תספר לו בלי מילים כמה מחשבה השקעתם וכמה הייתם יצירתיים ומקוריים במיוחד למענו. היא גם תאפשר לו לחוות חוויה שתיחרת בזיכרונו, תעלה חיוך על פניו ותמלא את ליבו בגאווה ובהכרת תודה.

איך להעניק מתנה לגבר ולאפשר לו להיות טייס ליום אחד ?

הזמינו טיסה פרטית, הביאו את יקירכם אל שדה התעופה, שם יפגוש אתכם נציג החברה ומדריך טיס פרטי צמוד. לאחר ההתרגשות הגדולה, יעלה בר המזל אל המטוס בליווי המדריך ויקבל הסברים על המטוס, על עולם התעופה, על המערכות הפועלות במטוס וכמובן –על אמנות הטסת המטוס עצמה. לאחר ההדרכה יזכה אהובכם להטיס את המטוס ולרחף בעצמו בשמיים כשלצדו מדריך ובגופו התרגשות גדולה, גאווה עצומה, אדרנלין, שמחה וכיף גדול.

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת ווצאפ עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button