הטסת מטוס פרטי במתנה ליום הולדת 30

מצאת את המתנה הכי שווה שתעניק לו אושר ושמחה, כעת צריך לגרום לו להיות מופתע עוד בכלל לפני שהגיע ליהנות מהחוויה של הטסת מטוס

הוסף לסל

הטסת מטוס פרטי במתנה ליום הולדת 30

00

מצאת את המתנה הכי שווה שתעניק לו אושר ושמחה, כעת צריך לגרום לו להיות מופתע עוד בכלל לפני שהגיע ליהנות מהחוויה של הטסת מטוס

מתנה מקורית ליום הולדת עגול

לבחור מתנה ליום הולדת זו משימה שמצליחה לגרום לך לפנות זמן ולהשקיע מחשבה , תכנון מוקדם, יצירתיות ובעיקר לשמור על גורם ההפתעה. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר באירוע יום הולדת עגול ובכלל לא עולה לך רעיון. אתה מחשב לאחור ונזכר במתנות שזכית לקבל בעבר , נזכר בחברים הטובים שאספו כספים וקנו לך מתנה יקרה עטופה באריזה מרשימה, נזכר שפתחת את האריזה וגילת טלסקופ מקצועי מרשים במיוחד, אתה נזכר כי הרעיון למתנה עלה בעקבות שיחה שאחד החברים שמע אותך מתלהב מכתבה שקראת על צפייה בכוכבים, אז קנו לך טלסקופ שכעת מונח לו בסלון באיזו פינה ומעלה אבק עד לפעם הבאה שבת זוגתך תזכיר לך להעביר סמרטוט ולנגב אבק מכל החפצים שאספת במשך השנים. אז כן האריזה והמתנה היו מרשימים ומקוריים אבל האם באמת הרעיון למתנה באריזה מרהיבה זו מתנה מתאימה ליום הולדת עגול ?

אז מה קונים במתנה ליום הולדת 30 ?

לאחר מחשבה וחיפוש באינטרנט אחרי המתנה המקורית שתיזכר תמיד, ברור היה שזו צריכה להיות מתנת חוויה , חוויה מרגשת שתפתיע כי הרעיון למתנה של הטסת מטוס זו חוויה שאפילו אתה תתרגש בשבילה כאשר היא תפגוש את מדריך הטיס הפרטי שלה ע"י המטוס . הטסת מטוס פרטי כמתנה ליום הולדת עגול, יום הולדת 30 עשויה לגרום למקבל המתנה להיסחף אחרי הרעיון של הטסת מטוס ואפילו לקבל החלטה בעקבות החוויה הכל כך מיוחדת במינה, לברר פרטים על איך ואיפה נרשמים לקורס טיס ובכך להפוך טעימה של מתנה להטיס מטוס להרשמה לקורס טיס ולהגשים חלום ישן.
בית הספר לטיסה בו תהינה מהחוויה של הטסת מטוס יכול לספק לך את כל הפרטים כדי שגם לך החוויה והמתנה ליום הולדת 30 תהפוך ממתנה לתחביב שיגרום לך לשנות כיוון ולהיות לא רק טייס ליום אחד אלא טייס מסחרי , אם רק תרצה זה יקרה, זה אפשרי !

הזמנה ליהנות ממתנת חוויה ליום הולדת

אז מצאת את המתנה הכי שווה שתעניק לו אושר ושמחה, כעת צריך לגרום לו להיות מופתע עוד בכלל לפני שהגיע ליהנות מהחוויה של הטסת מטוס פרטי. רעיון מקורי כמתנה מקדימה זו ברכה בצורת סרטון אנימציה, גם הסרטון הוא חלק ממתנת החוויה שתשאיר אותו סקרן לקראת החוויה שמצפה. אז עריכה של סרטון אנימציה במתנה עם ברכה אישית ותמונה של שניכם מיום החתונה , תזכיר לו רגעים מרגשים שיגרמו לו לעטוף אותך באהבה רק מעצם הרעיון והבחירה להפתיע אותו לכבוד יום הולדת 30 .

רק המחשבה על הטסת מטוס פרטי ועל כך שמיד לאחר ההמראה הוא יקבל פיקוד מלא על המטוס ויהיה טייס ליום אחד, גורמת לך לציפייה וסקרנות גדולה, השאלה , איך הוא יגיב כאשר יגלה שזאת המתנה שקיבל לכבוד יום הולדת 30 ?

הטסת מטוס פרטי במתנה ליום הולדת 30 ובכלל במתנה ליום הולדת עגול זוהי תחילתה של חוויה שמלווה בהסברים על עולם התעופה, על מערכות השעונים במטוס על ניווט ובעיקר החוויה והמבט מלמעלה של נוף ארצנו הקסומה.

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת ווצאפ עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button