ברכה מקורית במתנה ליום הולדת, היום שלך פעם בשנה

החיים קצרים ויום ההולדת שלכם הוא היום שבו זכיתם להצטרף לחיים ולקחת בהם חלק. עם כל שנה שעוברת אתם לומדים עוד ועוד על עצמכם, על הדרך שלכם בחיים ועל האנשים שאתם רוצים שיהיו סביבכם.

הוסף לסל

ברכה מקורית במתנה ליום הולדת, היום שלך פעם בשנה

00

החיים קצרים ויום ההולדת שלכם הוא היום שבו זכיתם להצטרף לחיים ולקחת בהם חלק. עם כל שנה שעוברת אתם לומדים עוד ועוד על עצמכם, על הדרך שלכם בחיים ועל האנשים שאתם רוצים שיהיו סביבכם.

ברכה במתנה ליום הולדת רק פעם בשנה היום שלך

פעם בשנה מגיע יום מיוחד, יום שבו כל הסובבים אותנו מרעיפים עלינו ברכות, מתנות ואהבה – יום ההולדת. בכל גיל שלא תהיו, יום ההולדת הוא חגיגה שמציינת את היום שבו הגעתם לעולם, יום שבזכותו אתם מהווים כיום חלק חשוב כל כך בחייהם של כל הסובבים אתכם.
ואני , דואגת בכל שנה לשלוח אליך ברכה מקורית במתנה ליום הולדת , במיוחד בשבילך

אז נכון, בכל גיל נחגג יום ההולדת בצורה מעט שונה, ויש הנוטים לייחס לו פחות חשיבות ככל שהם מתבגרים. יום ההולדת הוא אומנם זמן מצוין להביט על השנה החולפת, להסיק מסקנות ולאחל לעצמנו שנה טובה יותר, אך לא כדאי לתת למסקנות ולתובנות שאספנו להעכיר את השמחה ולבלות את יום ההולדת בהתייסרות על כל מה שעוד לא קרה.

החיים קצרים אז בא נחגוג את היום שלך עם ברכה במתנה ליום הולדת

החיים קצרים ויום ההולדת שלכם הוא היום שבו זכיתם להצטרף לחיים ולקחת בהם חלק. עם כל שנה שעוברת אתם לומדים עוד ועוד על עצמכם, על הדרך שלכם בחיים ועל האנשים שאתם רוצים שיהיו סביבכם. השנים המתווספות הן סימן להתבגרות, אך גם לעושר של חוויות, זיכרונות וניסיון, ויום ההולדת מסמל פתיחה של שנה חדשה שבה תוכלו, בתקווה, להגשים את כל מה שעוד לא הצלחתם.

אז בא נרקוד את החיים כי ככה חוגגים לפחות עד 120

המתנה הכי טובה ליום ההולדת

אחד הדברים החשובים ביותר שיום הולדת מאפשר לנו לעשות הוא לעצור לרגע, להבחין בכל הטוב שיש לנו, ולחגוג את החיים שלנו, שלא תמיד מקבלים מאיתנו את ההערכה ואת התודה המגיעות להם. האהבה שמרעיפים עלינו כל הסובבים ביום ההולדת היא המתנה הטובה ביותר שכל אחד ואחד מאיתנו יכול לקבל.

רבים נוהגים לקנות מתנות זה לזה, והדעה הרווחת היא שככל שהמתנה יקרה יותר, כך האהבה וההערכה של האדם שקנה אותה גבוהה יותר. אך יקרה ככל שתהיה, מתנה חומרית לעולם לא תשתווה לברכת יום הולדת אישית, מקורית ומלאה בכוונה.

לכן יצרתי במיוחד בשבילך , סרטון אנימציה במתנה ברכה מקורית ממני באהבה , אבל וזה אבל גדול מאוד לברכה המקורית כדאי לצרף גם הזמנה לחוויה כזו שתכיר לכם שזאת השנה שלכם וכולה חגיגה באוויר בים וביבשה . מפני שלקבל מתנת חוויה ליום הולדת זו התרגשות מיוחדת עם אריזה מקורית ומפתיעה כמו לדוגמה להגיע לשדה התעופה ולגלות שמצפה לך המראה במטוס פרטי וליהנות מחוויה של טיסה רומנטית או לגלות שבמקום לחגוג עם ארוחה סטנדרטית במסעדה , תצאו לשייט רומנטי ביאכטה והארוחה הרומנטית תוגש לך כבר בהפלגה.

אז מה שבאמת מחמם את הלב ביום ההולדת, ולא משנה באיזה גיל, הוא התחושה שהיום שבו הגעתם לעולם הוא משמעותי לא רק עבורך, אלא גם לכל כך הרבה חברים, מכרים ובני משפחה. כשאדם פותח את ליבו בפניכם ומביע במילים את החשיבות שלכם עבורו, את הרגשות שהוא חש אליכם ואת כל מה שהוא מאחל שיקרה לכם – לא יכולה להיות שום מתנה בעולם שתתעלה על כך.

ושתהא לך שנה של מתנות וחוויות , ממני באהבה.

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת ווצאפ עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button