ברכה מקורית במתנה ליום הולדתך

במיוחד ליום הולדתך רציתי להעניק לך ברכה מקורית שתעלה חיוך ותזכיר לך שמצפה לך יום ניפלא כי היום זהו יום שכולו שלך . מזל טוב

הוסף לסל

ברכה מקורית במתנה ליום הולדתך

00

במיוחד ליום הולדתך רציתי להעניק לך ברכה מקורית שתעלה חיוך ותזכיר לך שמצפה לך יום ניפלא כי היום זהו יום שכולו שלך . מזל טוב

למצוא רעיון למתנה מקורית במיוחד ליום הולדתך

 

החיפוש הסיזיפי אחר מתנת יום הולדת מקורית, מרגשת וסוחפת עלול להתיש, אבל לעתים דווקא המחשבה בקטן מובילה למציאת פתרון גדול: ברכת יום הולדת שתחליף את המתנה עצמה ושתבוא במקומה ולא לצידה כל זה בתנאי שהיא תהיה יצירתית, חדשנית ושונה.

אז השנה , במיוחד בשבילך בחרתי להעניק לך, סרטון ברכה מקורית ליום הולדתך

 

 

ו – 5 רעיונות לברכות מקוריות שיכולות להחליף מתנת יום הולדת,
ולהתהדר במעמד שכזה בעצמן

 

1 – שיר אישי כברכה מקורית ליום הולדת
יש באפשרותכם לחבר מילות שיר על לחן קיים, להקליט ולהגיש ליקיריכם שיר אישי במתנה. בשיר תוכלו להתבטא, לומר את שעל לבכם או לחבר טקסט מצחיק שיורכב מהבדיחות המשותפות לכם ולמקבל המתנה. הצד השני יופתע, יתרגש מהמחווה, יצחק מהבדיחות ובעיקר יעריך את המחשבה ואת ההשקעה.

2 – ברכת יום הולדת בסרטון אנימציה
מתנה מגניבה, מושקעת, יצירתית ויוצאת דופן. היא יכולה להעביר מסרים וגם להצביע על אהבתכם ועל הקשר המיוחד שלכם עם מקבל המתנה. יש באפשרותכם לדובב סרטון הנפשה שיעוצב עבורכם ויכלול ברכה מקורית ליקירכם, דיאלוג משעשע, סצנה מרגשת או מבדחת, ובקיצור: כל מה שיכול לרגש, להעלות חיוך ולהביע אהבה.

3 – קלף או חוברת קומיקס
עליהם מעוטרת דמותו של החוגג חוברת הקומיקס יכולה לכלול מילות ברכה, מילות שיר, שיח או סצנה כשדמויות הקומיקס כוללות את דמות חתן יום ההולדת ואת דמותך ודמויות נוספות מקרב מכריכם

4 – עוד ברכה מקורית שתשמש גם כמתנה וגם כברכה מקורית
היא קריקטורה של חתן יום ההולדת, צייר קריקטורות יוכל לצייר דמות גרוטסקית על בסיס תמונה של מקבל המתנה על גבי חולצה, כרטיס ברכה, קלף, אלבום, פוסטר או חוברת וניתן להוסיף לציור איחולים, ברכות ומילות חיבה.

5 – ברכה חווייתית יצירתית נוספת היא  "ברכה מפי סלב"
בקשו מהאדם שחוגג יום ההולדת מעריץ, מהידוען עליו הוא חולם בלילות, בין אם זה זמר, שחקן קולנוע, פוליטיקאי או ספורטאי שיברכו את יקירכם מלב אל לב. צלמו את הסלב מברך אותו, מזכיר אתכם, מונה את מעלותיו של יקירכם שגם יזכה לברכות, לטיפים ולמילות חיבה. להתרגשות שלו מהמחווה הזאת לא יהיו גבולות.

אז לכבוד יום ההולדת שלך, לא התלבטתי ובחרתי מתוך מגוון של רעיונות למתנות מקוריות , סרטון אנימציה במתנה ליום הולדתך
ממני באהבה , מחווה קטנה ומגניבה . מזל טוב !!!

 

 

 

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button