אודות רעיונות למתנות מקוריות

יש כל כך הרבה רעיונות למתנות מקוריות , יש מתנות שמקבלים באריזה יפה ויש מתנות שהן מתנות חוויה.

אנחנו בחרנו להתמקד ולאסוף עבורכם את כל הרעיונות למתנות מקוריות – מתנות חוויה, אוסף מגוון של המתנות הכי שוות מכאן ומשם, גם וגם.

זה נכון שתמיד כשמקבלים מתנה היא מגיעה עם שמחה והמון אהבה , אבל הבחירה במתנה הנכונה והכי מתאימה זו משימה שמלווה לא פעם בהתלבטות קשה וזה קורה יותר מפעם אחת בשנה כי מה לעשות  יש אירועים וימי הולדת לכל המשפחה וגם לחברים הכי טובים. אז לפעמים כשנדמה לנו שמצאנו את המתנה הכי שווה ועברנו דרך ארוכה עד להחלטה , פתאום אנחנו משנים דעה ומתחילים להתלבט מהתחלה כי מה, אולי הצבע שבחרנו לא יתאים ואייך ישתלב עם שאר הצבעים ואיפה בדיוק יניחו את המתנה בין כל החפצים שבדירה? ואולי, יתקבל הרושם שבחרנו מתנה רק כדי לצאת חובה ?

אז את האמת , מכירים את התחושה והמחשבות שמלוות את הבחירה במתנה ?

יש מתנות באריזה והשימוש בהם בדרך כלל מוגבל לזמן מה, אולם לבחור ברעיון למתנה מקורית מתנה חוויה שיש בה גם את גורם ההפתעה זו מתנה שאינה מוגבלת בזמן כי אפקט החוויה מקבע אותה בזיכרון וברב המקרים מלווה גם בסיפור שתמיד נזכור.

באוסף שמיינו מתוך מבחר של רעיונות למתנות מקוריות דאגנו למגוון של מתנות חוויה אולם בזאת לא סיימנו את המשימה, זה לא רק שתבחרו מתנה חוויה אנחנו נדאג להציע וליידע ללא תמורה גם על כל מה שיש בסביבה, כך תוכלו להמשיך וליהנות ממגוון של חוויות , לדוגמה – טיפים ומסעדות מומלצות.

חשבנו להרחיב ולספר לכם עוד אודות רעיונות למתנות מקוריות אבל הגענו למסקנה שהכי נכון והכי כדאי  שתראו בעצמכם את רעיונות למתנות מקוריות

אז אנחנו כאן בשבילכם לבחור גם מתנה אחת וגם מתנה אחרת, כאן זה פשוט וקל בגלל כל המגוון.

הרעיון לאסוף רעיונות למתנות מקוריות נולד בשנת 2009 ועסק בעיקר במתנות גם וגם, גם טיסות בשמי הארץ וטייס ליום אחד וגם השכרת יאכטה ליום הולדת ושייט רומנטי, עם השנים , גדלנו התרחבנו ובחרנו להציע  מגוון גדול יותר של מתנות חוויה, לכל אירוע ולכל המשפחה.

אז אם אתם רוצים להישאר מעודכנים ושנמשיך ליידע אתכם בכל הרעיונות החדשים שאנו אוספים ? מוזמנים לעקוב ולמלא פרטים :

ואל תשכחו , לפרגן לנו גם בפייסבוק וגוגל +

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button