3 רעיונות למתנות מקוריות גם אם יורד גשם

תופתעו לגלות כי דווקא בחודשי החורף מצב הים רגוע, אפילו יותר מאשר בקיץ הים שטוח וללא גלים מה שהופך את חווית ההפלגה לסתלבט על המים עם כוס יין, מבט בוהה על המים ולהרגיש איך קרניי השמש מחממות ומלטפות לכם את הגב.

הוסף לסל

3 רעיונות למתנות מקוריות גם אם יורד גשם

00

תופתעו לגלות כי דווקא בחודשי החורף מצב הים רגוע, אפילו יותר מאשר בקיץ הים שטוח וללא גלים מה שהופך את חווית ההפלגה לסתלבט על המים עם כוס יין, מבט בוהה על המים ולהרגיש איך קרניי השמש מחממות ומלטפות לכם את הגב.

איך להפתיע עם מתנות מקוריות גם אם יום ההולדת שלו חל במזג אויר גשום ?

אם גם יום ההולדת של החבר שלך חל בחודשי החורף סביר להניח שאתם מתקשים לתכנן מסיבת יום הולדת מרובת משתתפים, כי צריך ליידע את החברים על התאריך והשעה לפחות שבועיים מראש ואז לגלות שבדיוק ביום ההולדת שלו החזאי מעדכן על מזג אויר סוער. רק המחשבה על כל ההכנות וההפתעות שתכננתם מראש ועכשיו תאלצו לבטל, איזו אכזבה…

אז מהם 3 רעיונות למתנות מקוריות, מתנות ליום הולדת שיפתיעו אותו כמעט בכל מזג אויר ?

השכרת יאכטה להפלגה זוגית רומנטית עם התנסות בדייג וצימר על המים

ודאי תופתעו לגלות כי דווקא בחודשי החורף מצב הים רגוע, אפילו יותר מאשר בקיץ הים שטוח וללא גלים מה שהופך את חווית ההפלגה לסתלבט על המים עם כוס יין, מבט בוהה על המים ולהרגיש איך קרניי השמש מחממות ומלטפות לכם את הגב.
מתוך מגוון של רעיונות למתנות מקוריות יום הולדת על יאכטה רומנטית דווקא בחורף מצליחה לגרום לחוויה שונה כבר בהתחלה עולים על היאכטה ומגלים כי במיוחד ליום ההולדת היאכטה מקושטת עם בלונים צבעוניים ושלט עליו כתוב מזל טוב ויום הולדת שמח.
הסקיפר מרים עוגן ותוך כמה דקות אתם בלב ים. אם בא לכם להתנסות בדייג החכות כבר מחכות, הדגים, תלוי במזל… אבל הסקיפר שלנו מומחה ויודע להגיע עם הציוד החדיש שלנו לגילוי דגים למקום המתאים. הצלחתם ותפסתם דגים , הדגים שלכם.
כאשר תחזרו מההפלגה מחכות לכם חוויות רומנטיות נוספות ביאכטה, עיסוי משולב, ביאכטה אנו דואגים לפנק כל אחד בנפרד במסאג' לכן בזמן שאחד מכם נהנה מעיסוי מפנק, את מוזמנת להתענג עם היין והנשנוש שהוכן לכבודכם.
בסלון תיהנו מארוחה רומנטית לבחירה מתוך תפריט מגוון.
בחדר השינה תצפה לכם אווירה רומנטית עם תאורת קמין ופינוקים כמו בצימר אבל ביאכטה. צימר על המים לינה ביאכטה ובילוי רומנטי חורפי, חוויה מושלמת ליום הולדת אפילו שבחוץ קריר , אתם עם קמין באווירה רומנטית חוגגים יום הולדת מיוחד, מובטח את יום ההולדת הזה הוא ודאי לא ישכח כי בחרתם את המתנה הכי שווה מתוך מגוון של רעיונות למתנות מקוריות.

מה כוללת חבילת חורף של רעיונות למתנות מקוריות ליום הולדת:
יאכטה מקושטת ליום הולדת
הפלגה זוגית רומנטית
התנסות בדייג בהפלגה
עיסוי זוגי ביאכטה
ארוחה זוגית רומנטית
צימר יאכטה
סרטון אנימציה

טיסה רומנטית פרטית לארוחה זוגית במסעדת שף

המטוס הפרטי שלכם ממתין לכם בשדה דב תל אביב. כשתפגשו את הטייס הפרטי שלכם הוא כבר יתחיל לתעד במצלמת וידאוו את החוויה שלכם, צועדים אל המטוס הפרטי שממתין לכם בשטח האווירי, עלייה למטוס חוגרים חגורות ותוך כדי אתם שותפים להכנות הטייס לקראת ההמראה שלכם. מקשיבים להוראות ממגדל הפיקוח ומסיעים את המטוס אל מסלול ההמראה, זהו הגיע תורכם להמריא, אתם מביטים על המסלול מרגישים איך הגלגלים תופסים תאוצה והופ… אתם באוויר.

עכשיו הגיע הזמן להתרווח ולפתוח את בקבוק היין ולהשיק לחיים!!! הטייס ישמח לספר לכם על הנוף שסביב ותוכלו לנסות ולנחש מעל אילו ישובים אתם טסים.
חשוב לציין כי גם אם מטפטף ויורד גשם הטיסה הפרטית שלכם תמריא, אלא אם יהיה זה יום עם ראות לקויה ומשבי רוח עזים, במצב שכזה אנחנו לא מסכנים ומסתכנים ופשוט דוחים למועד הקרוב והמתאים ביותר.
אז טסתם בגשם "ונגעתם בעננים" הפזורים ועכשיו נוחתים. ברגע שמטוס חונה בצידי המסלול הרכב שהוזמן עבורכם יגיע עד מדרגות המטוס כי זו טיסה רומנטית פרטית ואתם זוכים לקבל טיפול V.I.P נסיעה ישירה למסעדת שף שם שמור עבורכם שולחן במיקום הכי שווה במסעדה, שולחן לשניים הפונה אל הנוף המדהים של הגלבוע, קוקטייל פתיחה וארוחה מלאה ומפתיעה.
אז מה כוללת חבילת טיסה רומנטית:
טיסה פרטית לגלבוע
סרטון וידאו מזכרת מהטיסה
ארוחה רומנטית במסעדת שף
סרטון אנימציה

היום יש לו יום הולדת ובחרתם מתנה חוויה מתוך "רעיונות למתנות מקוריות" ודווקא היום מזג האוויר ממש לא מתאים, לא מתאים להפלגה כי הים עלה והגלים גבוהים ובחוץ גשם זלעפות והרוחות … אין מה לעשות חייבים לדחות… אז יש לנו עבורכם את המתנה המגניבה שאינה תלויה במזג האוויר, זו המתנה או "המנה הראשונה" שמקדימה את המתנה העיקרית אותה נאלצנו לדחות , למרות הרצון והכוונות הטובות.
אז הכנו וערכנו עבורכם מראש, שובר מתנה מיוחד, סרטון אנימציה אישי עם ברכה ליום ההולדת, כאשר יצפה בסרטון הוא יופתע לגלות כי כבר תכננתם וקבעתם את התאריך והשעה כדי שתוכלו ליהנות יחד באחת ממתנות החוויה שבחרתם מתוך רעיונות למתנות מקוריות.

להפתיע עם שובר מתנה בצורת סרטון אנימציה במתנה

מזמינים שובר מתנה, את השובר הוא יקבל כמתנה מקדימה למתנה העיקרית , כי עדיף שיהיה לכם שובר מתנה על כל צרה  במקרה של דחייה.
חשוב לציין כי גם כאשר יורד גשם ניתן לבצע את המשימה, יש להתעדכן על מצב הרוחות והראות.

שובר מתנה לבצע משימה בדומה לרעיון של המירוץ למיליון, שובר מתנה בצורת סרטון אנימציה בו יהיה רשום כי עליו להגיע : בתאריך ובשעה שנקבע. למקום : הפתעה, כי מאוחר יותר ידע. כך משאירים את רעיון ההפתעה עד לרגע האחרון הוא לא ידע מהי המתנה שהוזמנה עבורו. שובר המתנה בצורת סרטון אנימציה ערוך גם עם ברכה מיוחדת ליום ההולדת.
האם הוא יופתע כשיגלה שהמשימה שנבחרה עבורו היא – להטיס מטוס ? ואיך הוא יגיב לרעיון ?
ובשורה התחתונה , איך את תרגישי כשתצפי בו מניע את המטוס עם מדריך הטיס שלצידו וממריא, עד כמה את תתרגשי כשתראי אותו יורד מהמטוס לאחר הנחיתה עם חיוך ענק על הפנים… שובר מתנה בצורת סרטון אנימציה שמזמין להטיס מטוס ולהיות טייס ליום אחד זו המתנה הכי שווה מתוך מגוון של רעיונות למתנות מקוריות.
אז מה כוללת החבילה עם שובר מתנה:
שובר מתנה סרטון אנימציה עם ברכה ליום הולדת
טיסת הכרות, הטסת מטוס פרטי עם מדריך טיס
סרטון וידאו שמתעד את חווית ההטסה.

כדי לקבל עוד פרטים ורעיונות נוספים גם אם יורד גשם בדיוק ביום ההולדת שלו, צלצלי !

 

 להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

 

*כל המתנות ליום הולדת שמוצעות כאן מופנות אל החבר הבעל ובן הזוג שאתכם, כמובן שהרעיונות למתנות מקוריות מיועדות גם לאישה לחברה ולבת זוג שאתכם.