שייט רומנטי ממרינה הרצליה, באיזו שעה הכי כדאי להפליג ?

להעצמת הפינוק, תוכל להזמין את השייט לשעות הצהריים: לפתוח בעיסוי המוענק על היאכטה, עיסוי מקצועי ומענג בחדר השינה שביאכטה אותו נהפוך במיוחד עבורכם לחדר שינה רומנטי כמו בצימר אבל ביאכטה .

הוסף לסל

שייט רומנטי ממרינה הרצליה, באיזו שעה הכי כדאי להפליג ?

00

להעצמת הפינוק, תוכל להזמין את השייט לשעות הצהריים: לפתוח בעיסוי המוענק על היאכטה, עיסוי מקצועי ומענג בחדר השינה שביאכטה אותו נהפוך במיוחד עבורכם לחדר שינה רומנטי כמו בצימר אבל ביאכטה .

שייט רומנטי ממרינה הרצליה

יום ההולדת של אשתך האהובה קרב, והשנה אתה רוצה להעניק לה מתנה מיוחדת. הרשה לנו להציע לך את מתנת יום ההולדת האולטימטיבית לבת הזוג, מתנה חווייתית בלתי נשכחת – שייט רומנטי ביאכטה פרטית, מפליגה ממרינה הרצליה.

רומנטיקה במיטבה

 מרחבי הים האינסופיים מעוררים רגשות עמוקים בלב כל אדם, על אחת כמה וכמה כאשר אתה מתבונן בהם מיאכטה פרטית. עבור אהובתך, תהיה זו הוכחה לעצמה של אהבתך: להיות עטופה בשמיים ובים, להתפנק ביאכטה הפרטית עם בן הזוג האוהב, להתענג על השקט ועל האהבה ולחגוג את יום ההולדת שלה. ההפתעה תתחיל כאשר תגיעו למרינה, למראה היאכטה, מקושטת עבורה וממתינה לכם. ליבה יתמלא שמחה כשתעלו ליאכטה, וכאשר העוגן יורם ותצאו להפליג אל מעבר לשובר הגלים, האושר יעלה על גדותיו, וחוויה רומנטית מלאת אהבה ופינוק תצא לדרך. במהלך ההפלגה, ההפתעות יעצימו את החוויה ואת התענוג עבורה ואף עבורך.

הפלגה מעוררת בזריחה , הפלגת דיג וארוחת בוקר

 תוכל להזמין את ההפלגה לשעות הבוקר המוקדמות, אפילו רצוי לתכנן בשעת זריחה, שעה שתעצים את החוויה הרומנטית יחד עם התנסות בדיג , כולל תדרוך ע"י הצוות המקצועי של היאכטה. הצוות ידע להפליג אתכם אל המקומות המיוחדים שם לא רק תחוו התנסות בדיג אלה גם תגדילו את הסיכוי לדוג דגים. לאחר הדיג יתאפשר לכם להתענג על ארוחת בוקר של דייגים. לאלה מכם שאוהבים מנת סביצ'ה או מנת קרפצ'יו יתענגו על היצירתיות של הצוות שלנו כאשר בשעה כל כך מוקדמת של הבוקר תוגש לכם בלב ים שמפניה צוננת ומנת פתיחה עשויה מהדגים הטריים שהצלחתם לדוג זה עתה. כך מתווספת חווית הדיג לארסנל הפינוקים שהשייט מביא לחייכם, ומעשירה את החוויה הרומנטית במיוחד לכבוד יום ההולדת שלה.

הפלגה מענגת בצהריים, עיסוי מקצועי ביאכטה וסתלבט על המים

להעצמת הפינוק, תוכל להזמין את השייט לשעות הצהריים: לפתוח בעיסוי המוענק על היאכטה, עיסוי מקצועי ומענג בחדר השינה שביאכטה אותו נהפוך במיוחד עבורכם לחדר שינה רומנטי כמו בצימר אבל ביאכטה . חבילת פינוק ובה סבונים שמפו קרמים ועוד ימתינו לכם לשעת פינוק שלאחר העיסוי לחוויה אינטימית של סתלבט על המים. היאכטה עדיין עוגנת במרינה הרצליה, עדיין לא יצאתם להפליג ממרינה הרצליה אבל החוויה של סתלבט על המים תכין אתכם לקראת ההפלגה עם ארוחה זוגית עשירה ומגוונת שתוגש לכם ע"י הצוות ממש לאחר העיסוי המפנק ושעת המנוחה הפרטית שלכם ביאכטה. לארוחה מתלווה יין אדום , שתייה קלה וחמה ובעיקר החוויה שמאפשרת להפליג אל הים הפתוח ליהנות מהרוח המלטפת ויחד עם זאת לקחת את הזמן בסתלבט על המים ולנשנש ממגוון הסלטים והמנות שהוזמנו לשייט הפרטי שהזמנת ליום ההולדת שלה. הבחירה בשייט הנפתח בעיסוי תעניק לבת זוגך תחושות חופש, שחרור ושלווה שילוו אותה במהלך היום כולו.

רומנטיקה פלוס בשעת שקיעה

ההפלגה ביאכטה היא רומנטית כשלעצמה, אולם אם תרצה להגביר את מנת הרומנטיקה שתחווה בת הזוג שלך ביום ההולדת, הזמן את ההפלגה לשעת השקיעה. צפייה משותפת בשקיעה מסיפון היאכטה, תוך לגימת יין טוב, היא פסגת הרומנטיקה, אתה יכול להיות בטוח שאת החוויה הזו אתם לא תשכחו לעולם.
שייט רומנטי בשקיעה הפלגה ממרינה הרצליה אל מעבר לשובר הגלים מאפשרת לכם להפליג אל הים הפתוח להשתרע על המזרנים שבסיפון היאכטה להאזין למוזיקה שבחרת במיוחד להשמיע לה במהלך ההפלגה. לבהות חבוקים בגוונים המתחלפים של השמש השוקעת, כמו ציור או תמונה אבל זו החוויה עצמה. לעת ערב כאשר היאכטה תפליג בדרכה חזרה אל המרינה השמיים יתכסו בחשכה ואתה תלחש לאזנה את המילים הנכונות שיגרמו לשניכם להמשיך לחייך גם כאשר היאכטה תעגון בחזרה במרינה הרצליה והשייט הרומנטי יהפוך למתנת חוויה שתשאיר לכם זיכרונות מיוחדים לעוד המון שנים.

 

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.