ציור דיוקן במתנה

אז אתם מטיילים בבירות העולם ומלבד שופינג בבתי הכלבו המתוירים אתם רוצים להרגיש שגם ספגתם קצת תרבות והיסטוריה מקומית ואין כמו להחליט להיכנס למוזיאון המקומי ולעשות עליו V.

הוסף לסל

ציור דיוקן במתנה

00

אז אתם מטיילים בבירות העולם ומלבד שופינג בבתי הכלבו המתוירים אתם רוצים להרגיש שגם ספגתם קצת תרבות והיסטוריה מקומית ואין כמו להחליט להיכנס למוזיאון המקומי ולעשות עליו V.

לא חייבים לנסוע לפריז או רומא כדי שיהיה גם לכם דיוקן אישי מצייר מקצועי

אז אתם מטיילים בבירות העולם ומלבד שופינג בבתי הכלבו המתוירים אתם רוצים להרגיש שגם ספגתם קצת תרבות והיסטוריה מקומית ואין כמו להחליט להיכנס למוזיאון המקומי ולעשות עליו V . כמו בכל מוזיאון עולמי אתם חולפים על פניי חדרים בהם מוצגים ציורים ודיוקנאות מתקופות שונות , מתבוננים בלבוש המלכותי ושואלים את עצמכם אם גם אנחנו היינו חיים בתקופה ההיא האם גם אנחנו היינו מזמינים צייר מקצועי  שינציח ויצייר עבורנו ציור דיוקן במתנה לכל המשפחה ? ממשיכים הלאה בסיור במוזיאון ומתבוננים בדמויות שצוירו ע"י ציירים מפורסמים מתקופות שונות ומלאיי התפעלות מאיך הם אז הנציחו את אהבתם והערכתם לאדם יקר, אייך פועלו של אדם מוכר משתקף מציור דיוקן.

הזמנה של ציור דיוקן במתנה לא חייבת להיות חוויה שנהנים ממנה רק כאשר מטיילים בחו"ל וחולפים במקומות הומים המיועדים לתיירים. ציור דיוקן במתנה זו בחירה ברעיון מקורי למתנה שיישאר, ישמר ויעבור גם לדור הבא, ציור דיוקן אישי במתנה זו בהחלט הפתעה עבור מקבל המתנה . לא פעם אנחנו מופתעים לגלות איך אנחנו נראים בעיניהם של אחרים לכן חשוב כי הזמנת ציור דיוקן במתנה תתבצע על ידי ציירים מקצועיים ולאו דווקא צייר שחלפנו על פניו בדרכים. צייר מקצועי יכול לצייר ציור דיוקן במתנה כאשר הוא מתבונן בדמות ויכול אפילו ליצור אשליה של דמות חיה כיון שבתהליך ההתבוננות הוא מסוגל להבחין לדקויות שמשקפות את האישיות המיוחדת של הדמות , כמעט כמו מבט אל תוך נפשה של הדמות אותה הוא מצייר. צייר מקצועי יכול גם ליצור אשליה של אור תנועה עומק ונפח שישפיעו על התוצאה הסופית של ציור הדיוקן.

למי מתאים ציור דיוקן במתנה ?

הבחירה בציור דיוקן במתנה מרגש כבר כאשר חושבים על הרעיון המקורי למתנה ומיד מדמיינים איך מקבל המתנה יכול להפוך למלך או מלכה ממש כמו הדיוקנאות במוזיאון לאומנות , ניתן להפתיע עם ציור דיוקן במתנה ליום הולדת או ליום הנישואין של ההורים . מתנה לסבתא וסבא שתישאר כמזכרת נצח לדורות הבאים או להפתיע את האישה עם ציור דיוקן במתנה שמנציח אהבה גדולה.

רוצים להתייעץ ולקבל פרטים נוספים על הרעיון של ציור דיוקן במתנה ואיך מתבצעת ההזמנה , אל תהססו פשוט צלצלו, ליאור – 054-8045141

או צרו קשר ושלחו אימייל – ltkpaintings@gmail.com

 

Call Now Button