צבע כחול שטר בעלות במתנה מהבנק הגלובלי של הצבעים

בשבילך , השטר שלך – צבע כחול מהבנק הגלובלי של הצבעים

 

צבע כחול מהבנק הגלובלי של הצבעים

 

מה הצבע שלכם אומר עליכם ?

אוהבי צבע כחול מתאפיינים בנאמנות, רגיעה ואמינות. הצבע כחול פופולארי ביותר וגורם להפרשה במוח של הורמונים להרגעות. אוהבי הכחול נוטים להיות יעילים בסביבה של חדר כחול בגלל תחושה של רוגע וריכוז.

אוהבי הצבע כחול מתאפיינים גם ברכות, רוגע ודאגה. הכחול הוא צבע של התלבטות, התבוננות עצמית, שמרנות ויופי. הכחולים בעלי סבלנות, התמדה, מצפון ושליטה עצמית. אנשי הכחול נערצים עקב היציבות הנפשית שלהם והחכמה שלהם. הם נאמנים, אך לעתים קרובות דאגניים עם אמונות נוקשות ויכולים להיות זהירים וחשדניים. ויש גם את הגוון טורקיז שמאפיין מורכבות, דמיון ומקוריות, אוהבי הגוון טורקיז נוהגים עם עצמם ביד קשה. הם יכולים להיות במצב של אי סדר ואי נוחות תחת מעטה חיצוני רגוע.
הצבע כחול , צבע מקודש – באמנות הדמויות הקדושות נצבעו בכחול. משדר רוגע ואצילות, מתקשר לשמיים ולאינסוף.
עם זאת, זה צבע קר ששומר על דיסטנס.
אוהבי כחול , בריאים בנפשם ובגופם, אוהבים לעסוק בספורט, נהנים להשיג דברים, גם אם זה דורש השקעת מאמץ מרובה. אוהבי תכלת מתאפיינים במחשבה בהירה, ערנות הנפש ופיקחות השכל, ויכולת הבנה רוחנית של העולם.
 תכונות מרפא של הצבע הכחול – מקרר, מרגיע, מרענן. פועל כמשכך כאבים, מועיל נגד נדודי שינה ומפזר מחשבות נכאים. מסייע לטיפול במחלות כבד, ראומטיזם, גירוד, תהליכים דלקתיים וכביות.

 

ולמה אנחנו כל כך בטוחים שזוהי מתנה מקורית ?

מפני שצבעים נמצאים סביבנו בכל מקום אליו נפנה מבט. יש לצבעים חלק משמעותי בחיי היום יום שלנו,  כבר בבוקר הבחירה בבגד, איזה צבע נלבש היום ? והבחירה בצבע של קירות הבית. לאן שלא נפנה מבט כל הסביבה שלנו צבעונית. אצל הירקן הצבעים של הפרות והירקות, המאכלים שאנו בוחרים , הטבע והחיות, אפילו המכוניות והבניינים שמקיפים אותנו. אבל דווקא בגלל שהצבעים מהווים מעין רקע קבוע, אנחנו לא תמיד מבחינים בהשפעה שלהם עלינו. ההשפעות הצבע עלינו הביאה גם את האבחון בצבע ושיטות ריפוי וטיפול נוספות בהתייחס לצבעים. מחקרים רבים שבדקו את השפעת הצבע על האדם, מגלים שקשה להאמין עד כמה לצבעים יש השפעה על הגוף שלנו , על מצב הרוח שלנו . צבעים מגרים את הראייה ויוצרים מצב רגשי . הצבע של הסביבה שלנו עובר דרך העיניים למוח, וגורם לשחרור של הורמונים שונים שמשפיעים גם על שמחת החיים שלנו אז כדי לשמח במיוחד לכבוד יום הולדת אין כמו להעניק את הצבע הכי אהוב ב-מתנה. 

וברכה מקורית מהבנק הגלובלי של הצבעים

 

הרעיון והיצירה שייכים ל- "רעיונות למתנות מקוריות" וכל הזכויות שמורות © לאתי קנדל
וכדי שלא יהיו אי הבנות או אי נעימות חשוב להדגיש כי חל איסור להעתיק לשכפל או לסחור ברעיון של הבנק הגלובלי של הצבעים-צבע במתנה.

Call Now Button