סדנת תפירה למתחילים

סדנת תפירה למתחילים או סדנת אפנה גם לבת מצווה, עוד רעיון מקורי למתנה, סדנת אפנה לבת מצווה מפגש חד פעמי של 3 שעות עם מינימום של עוד 5 החברות הכי טובות של כלת בת המצווה.

הוסף לסל

סדנת תפירה למתחילים

00

סדנת תפירה למתחילים או סדנת אפנה גם לבת מצווה, עוד רעיון מקורי למתנה, סדנת אפנה לבת מצווה מפגש חד פעמי של 3 שעות עם מינימום של עוד 5 החברות הכי טובות של כלת בת המצווה.

להתחיל לתפור בסדנת תפירה למתחילים

כמה פעמים קרה לכם שעמדתם מול ארון הבגדים דקות ארוכות במטרה לנסות ולבחור בגד וחזרתם ושאלתם את עצמכם , " מה אלבש היום "….. ? ואז שוב בפעם המי יודע כמה בחרתם בדיוק את הבגד שגורם לכם להרגיש הכי טוב הכי נוח וזוכה להמון פרגון ומחמאות מהסביבה. אלא מה, ככל שחולף הזמן הבגדים האהובים הם גם אלו שהכי מתבלים, ומה לעשות, את הבגד הזה כבר נימצא בשום חנות . אז השלמתם עם הרעיון שהגיע הזמן לומר שלום ולהתחדש בבגד דומה. ואז בתזמון מושלם קיבלתם מתנה מהחברה הכי טובה שהחליטה להפתיע עם שובר מתנה לסדנת תפירה למתחילים , כי בדיוק בשביל זה יש חברים טובים. היא זו שתמיד יודעת למצוא את הרעיונות למתנות מקוריות כדי לצאת מהשגרה ולפנות זמן לתחביב ישן וכך רשמה אותי ואותה לסדנת תפירה למתחילים.

לקנות בגדים או לקנות בדים ?

נכון , בכל סוף עונה יש מבצעים מפתים ובכל אחד מרשתות האפנה ניתן לקנות שובר מתנה ולהעניק מתנה בצורת שובר או להמר ולבחור בגד במתנה ואריזה יפה, אבל יש את מגבלת הזמן, 14 ימיי החלפה ואם מקבל המתנה פספס את אפשרות ההחלפה, הוא "נתקע " עם בגד שבכלל לא רצה. לא פעם אנחנו בוחרים לקנות במתנה משהו שגם אנחנו היינו רוצים מאוד לקבל , למשל בכל פעם שטיילתי ברחוב נחלת בנימין בתל אביב העמוס בחנויות בדים הצלחתי לדמיין איך מהבד הזה אני אתפור את השמלה הפרחונית ואיך אתפור מכנסיים שיתרחבו איתי במהלך ההריון כשיתקדם ויגדל, אז זהו החלטתי הפעם לקנות מתנה ליום ההולדת של חברתי הטובה, סדנת תפירה למתחילים לה וגם לי כי זוהי הזדמנות מצוינת לקבל טעימה והתנסות חדשה כדי לממש תחביב ישן שעד כה עדין לא נרשם אצלכם בלו"ז מתוכנן .

מה ניתן להספיק לתפור בסדנת תפירה למתחילים ?

כשמקבלים מתנה להשתתף בסדנת תפירה למתחילים מראש מבינים שזו הולכת להיות טעימה והתחלה שתעורר בכם את הרצון להגיע ולהמשיך גם לשיעור הבא כי בסדנת תפירה למתחילים נהנים מ- 3 שעות בהם תלמדו איך להפעיל מכונת תפירה ואוברלוק , תלמדו על סוגי תפרים במכונת תפירה, איך להוציא גזרה מעיתון התפירה BURDA ואיזה סוג בד הכי מתאים למה ואפילו תתחילו לתפור חצאית מכנסיים או שמלה לבחירה.

כשלומדים בסדנת תפירה מגלים גם מן שפה חדשה או נכון יותר שפה שמזכירה נוסטלגיה ישנה כמו חצאית קלוש שפעם הייתה שיא האפנה וכיום מי בכלל זוכר את אותה המילה – קלוש ? ובכלל ,תפירה עוד מימי הבריאה זו המלאכה הכי עתיקה, כי כשאדם וחוה שוטטו בגן עדן הם תפרו לעצמם בגד כיסוי, מעלה תאנה וזו הייתה, החצאית הראשונה…

סיפורי בדים או סיפורי בגדים ?

תפירת עילית , עיצוב קולקציה , תצוגת אפנה ואפילו לוגו זו כבר שפה למתקדמים בתעשייה ובמלאכה שתחילתה בסדנת תפירה למתחילים ובהמשך נהנים גם מכל הסיפורים, כמו הגאווה של מי שתפרה לעצמה בגד הריון וקיבלה מחמאה מהסוג של "ממש תפור עליך" , או השאלה מי עיצב לך את השמלה המדהימה? ואז אני עונה בשמי המלא ומתמוגגת מהרעיון ומההגדרה החדשה כי זו אני מעצבת השמלה. בסדנת תפירה למתחילים ניתן להביא את הבגד שאתם הכי הכי אוהבים לקבל המלצה על סוג בד מתאים ולשחזר בדיוק את הבגד שאתם הכי אוהבים. אפשר לקבל גם רעיונות ממעצבים אחרים ולתכנן ולתפור בגד יוקרתי שהמחיר שתדרשו לשלם עבורו בחנות, זו בכלל לא אפשרות.

יש את התחושה והרגעים מלאי הסיפוק כשומעים את התגובות ומקבלים מחמאות לפעמים הגזרה של הבגד היא זו שמחמיאה כשיאמרו לכם כי הבגד הזה הוא "בול במידה שלכם" ויש את הבגד והגזרה שבתחילה נדמה היה כי היא מאוד פשוטה אבל הבחירה בבד המתאים יצר את אפקט המחמאה " וואו , כמה את יפה"…

אם גם אתם רוצים להפתיע עם רעיון מקורי למתנה ולקנות מתנה בצורת שובר לסדנת תפירה למתחילים, אז כאן מתחילים ! אצל טניה בסטודיו בוטון.

 

סדנת אפנה גם לבת מצווה

עוד רעיון מקורי למתנה, סדנת אפנה לבת מצווה מפגש חד פעמי של 3 שעות עם מינימום של עוד 5 החברות הכי טובות של כלת בת המצווה. הסדנה כוללת את כל החומרים מהם תלמדנה הבנות כיצד לשדרג חולצה ומה הכי מתאים למה. קצת מושגים על עולם עיצוב האפנה, וזו בהחלט תהייה טעימה מהנה שתשאיר מזכרת בצורת חולצה משודרגת וחוויה אחרת של מסיבת בת מצווה.

צלצלו כדי להתעדכן בפרטים נוספים ומתי בדיוק מתחילים – 03-6209263

 

 

 

Call Now Button