מתנה מיוחדת טיסה במטוס פרטי

יום כיף מתנה שנוגעת בשמיים עם יין מקום קסום ומפתיע מתנה מיוחדת לרגעים המרגשים שבחיים, אז מה כבר לא עשינו והפתענו ?טיסה במטוס פרטי מתנה מיוחדת להשלמת אוירה רומנטית בתחילתו של יום כיף.

הוסף לסל

מתנה מיוחדת טיסה במטוס פרטי

00

יום כיף מתנה שנוגעת בשמיים עם יין מקום קסום ומפתיע מתנה מיוחדת לרגעים המרגשים שבחיים, אז מה כבר לא עשינו והפתענו ?טיסה במטוס פרטי מתנה מיוחדת להשלמת אוירה רומנטית בתחילתו של יום כיף.

מתנה מיוחדת במטוס פרטי אל נוף גלילי

מתנה מיוחדת במטוס פרטי אל נוף גלילי המראה משדה דב תל אביב יום כייף מתנה שנוגעת בשמיים עם יין מקום קסום ומפתיע מתנה מיוחדת לרגעים המרגשים שבחיים , אז מה כבר לא עשינו והפתענו ? טיסה במטוס פרטי מתנה מיוחדת להשלמת אוירה רומנטית בתחילתו של יום כייף. הטיסה כוללת צילום למזכרת על רקע המטוס ובמהלך הטיסה .בסיום החוויה תקבלו מזכרת מחוויית המתנה המיוחדת.
לקראת ההמראה חובשים אזניות ומאזינים יחד עם הטייס להוראות מגדל הפיקוח,  הטייס הפרטי שלכם מכריז,המראה וכבר אתם בשחקים עם כוס יין מתבוננים מהשמיים אל הנוף שחולף בטיסה מתערבב לו עם מחשבה והרהור על הזכייה במתנה מיוחדת מבן זוג יקר שבחר להפתיע כל פעם מחדש והיום במיוחד.
רכב פרטי כבר ממתין לכם בשדה התעופה מחניים ומסיע אתכם אל ראש פינה העתיקה שבתיה ונופיה סוויטה מפקנת בה תזכו לעיסוי מדהים להרגעת הגוף והנפש. העיסוי משולב עם אבנים חמות וטכניקות נוספות . בהמשך ארוחת גורמה זוגית במסעדה הצופה אל נוף גלילי ציורי. ניתן ליהנות גם מטיול רגלי באתר השחזור וגן הברון . הסעה חזרה אל שדה התעופה מחניים המראה לשדה דב בתל אביב ונחיתה לעת ערב עם שמיים בגוון שקיעה.
משך החוויה כ-6 שעות.

מתנה מיוחדת ויום שלם של כיף בראש פינה מבוקר עד ערב

בימים ראשון עד רביעי ארוח בסוויטה חלומית עם נוף גלילי עוצר נשימה ארוחת בוקר ולאחריה תהנו מעיסוי זוגי משולב במספר טכניקות עם שמן חם ואבנים חמות בסוויטה ג'קוזי פרטי וחצר קסומה הפונה אל נוף גלילי עוצר נשימה , טיול רגלי בראש פינה העתיקה והציורית , פינות חמד, יצרניי פרלינים משוקולד וחנות לתבליניי מרפא וסבונים . ארוחה מלאה ומגוונת במסעדה בבית אבן עתיק .חזרה להתרגעות נוספת בסוויטה שבאחוזה והסעה  אל שדה התעופה מחניים המראה חזרה לשדה דב בתל אביב לנחיתה לעת ערב עם שמיים בגוון שקיעה.

 

  1. באיזה יום ושעה מתאים לכם ליהנות ממתנה מיוחדת? 
  2.                                                             צלצלו  052-2621149 כדי שנעזור לכם לתכנן הפתעה מדהימה .
להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button