מתנה ליולדת, סדנת עיסוי ויוגה לתינוק

סדנה אינטימית בת 5 מפגשים אשר במהלכה תלמדנה האמהות לעסות את התינוקות מכף רגל ועד ראש, להקל על כאבי גזים וגדילה האופייניים לחודשים הראשונים של התינוקות בעולם.

הוסף לסל

מתנה ליולדת, סדנת עיסוי ויוגה לתינוק

00

סדנה אינטימית בת 5 מפגשים אשר במהלכה תלמדנה האמהות לעסות את התינוקות מכף רגל ועד ראש, להקל על כאבי גזים וגדילה האופייניים לחודשים הראשונים של התינוקות בעולם.

איך סדנת עיסוי ויוגה לתינוק יכולה להיות המתנה המושלמת ליולדת ?

מהבוקר את מנסה לארגן את הזמן כך שברגע שהוא יירדם את תספיקי לאכול ולקפוץ למיטה לנמנום קצר כי הלילה שלך היה ארוך ולבן. כולם מספרים לך את הסיפור הפרטי שלהם ומייעצים לך עצות מתקופות שונות אבל התחושות האימהיות הראשוניות שלך אומרות לך שנכון, סביר שהוא סובל מגזים אבל ודאי יש דרכים אחרות שיכולות להקל על שניכם.
"את תוכלי להתפנות יותר לעצמך והוא יוכל להמשיך לישון בצורה רגועה יותר" כך סיפרה לך חברה טובה שכבר חוותה והשתתפה בסדנת עיסוי ויוגה לתינוק כי גם היא קיבלה את הסדנה במתנה כיולדת החדשה.

 מה כוללת מתנה ליולדת ?

הסדנה אינטימית בת 5 מפגשים אשר במהלכה תלמדנה האמהות לעסות את התינוקות מכף רגל ועד ראש, להקל על כאבי גזים וגדילה האופייניים לחודשים הראשונים של התינוקות בעולם. בנוסף, תוכלנה האמהות לשלב את הידע הנרכש ביומיום בטקס השינה לתינוקות או פשוט בזמן איכות משותף עם התינוקות. בהמשך הסדנה נלמד תרגילי בייבי יוגה עדינים אשר תורמים להתפתחותם המוטורית של התינוקות, לעידוד התפתחות וזחילה , חיזוק המערכת החיסונית שלהם, עידוד המערכת הווסטיבולרית (שיווי המשקל) והתמצאותם במרחב.

בתחילת כל שיעור מוקדשות מספר דקות לתרגילי חיזוק, שחרור ומתיחה לאימהות.
הסדנה הופכת במהרה לזמן איכות משותף לאמהות והתינוקות ולהזדמנות להכיר אמהות נוספות ולחלוק איתן את התחושות היומיומיות מעולם האימהות.

עוד רעיון למתנה ליולדת – שיעור פרטי בבית היולדת

אימהות טריות נתקלות לא פעם בקושי לצאת לבדן מהבית עם התינוק ועל כן אני מציעה להן שיעורים פרטיים בביתם.
משך השיעור הנו כשעתיים, במהלכן תלמד היולדת עיסוי התינוק וכן תנוחות אחיזה להקלת כאבי גזים אותם חווים התינוקות.

 חוות דעת מבוגרות הקורס:

רוני: "השתתפתי בקורס של עיסוי התינוקות בbaby move היה פשוט נפלא! אווירה אינטימית ורגועה, התייחסות רגישה מצד דנה לתינוקות וחוויה מעשירה ומעצימה עם בתי דני. דנה, תודה רבה על הכלים שנתת לי ולימדת אותי עוד דרכים ליהנות מהזמן שלי עם דני. היה כיף לקחת נשימה מהחיים האינטנסיביים בשיעורים שלך!"
עדי: "ממליצה בחום על הקורס של דנה! זו הייתה חוויה מהנה, מלמדת ומחברת וגם הזדמנות טובה להכיר ולחלוק עם אימהות חדשות 🙂 דנה מקסימה ומקצועית והשיעורים הועברו באווירה אינטימית וחמה".
מאיה:
"דנה היקרה תודה על קורס עיסוי נפלא, היה מאוד כיף לבוא אלייך ולקבל יחס חם אוהב ומקצועי
והכל באווירה נעימה וזורמת .

עכשיו אני ויובל מתאמנות על עיסויים ומחכות שיובל תוכל לעשות לאמא חזרה ‏‎
שוב תודה ענקית על החיבור שעזרת לנו ליצור
ממליצה בחום גדול .
עכשיו אני ויובל מתאמנות על עיסויים ומחכות שיובל תוכל לעשות לאמא חזרה
שוב תודה ענקית על החיבור שעזרת לנו ליצור
ממליצה בחום גדול"

כדי לקבל פרטים נוספים ולהרשמה, אל תהססי,פשוט צלצלי לדנה – 050-3713042

Call Now Button