יאכטה להשכרה בחיפה הפלגה לעכו וארוחה במסעדה

רק הרעיון של השכרת יאכטה מצליח להעביר מסר של שלווה ולכולם ברור כי זו הולכת להיות הפלגה של כיף והנאה וכבר בהתחלה כל אחד תופס לו את הפינה הכי מתאימה בה יתאפשר לו להשתרע בתנוחה רפויה וליהנות ביאכטה מהבריזה של חיפה.

הוסף לסל

יאכטה להשכרה בחיפה הפלגה לעכו וארוחה במסעדה

00

רק הרעיון של השכרת יאכטה מצליח להעביר מסר של שלווה ולכולם ברור כי זו הולכת להיות הפלגה של כיף והנאה וכבר בהתחלה כל אחד תופס לו את הפינה הכי מתאימה בה יתאפשר לו להשתרע בתנוחה רפויה וליהנות ביאכטה מהבריזה של חיפה.

איך יאכטה להשכרה בחיפה הייתה התחלה מבטיחה למסיבת יום הולדת שתכננה

בכל היומנים של החבורה שלנו התאריך 13 ביוני היה התאריך הכי חשוב בשנה שכדאי וחשוב לפנות ולהתפנות ליום חופש מעבודה ומחויבויות אחרות, הסיבה, כי זהו יום ההולדת של גלעד. גליה אשתו מצליחה להפתיע אותו ואותנו החבורה מידי שנה עם רעיונות מקוריים ומפיקה מתנת חוויה כזו שאף אחד מהחבורה לא מוכן לפספס.

השנה גליה הפיקה סרטון אנימציה שהפך להיות הזמנה להגיע ב- 13 ביוני בשעה 11:00 לחיפה , בסוף הסרטון נכתב כי הכתובת המדויקת למקום ההגעה תתגלה רק בשלב הבא. אכן, יום לפני גליה שלחה הודעת ווטאפ לכל החבורה להגיע ולהתייצב במרינה חיפה.

הרעיונות היצירתיים למתנות ליום הולדת שגליה מפיקה מאופיינים ב- 2 כללים עליהם היא מקפידה מידי שנה והם : מתנות ליום הולדת חייבות להיות מהסוג של מתנות חוויה וכלל נוסף, מתנות ליום הולדת שהמיקום שלהן מחייב שיהיו בטבע תחת כיפת השמיים, על המים או אפילו לגעת בשמיים…

שנה שעברה תכננה גליה הפקה עם מטוס פרטי, טיסה פרטית לגלבוע נחיתה במנחת מגידו ולימוזינה שהמתינה לנו בסמוך למטוס ואפשרה לנו נסיעת חוויה במהלכה השקנו כוסיות לחיים עם שמפניה שזרמה כמים. זו הייתה התחלה מרעננת לארוחה במסעדה של השף שאול בן אדרת שהמתינה לנו במסעדת קימל בגלבוע.

למה דווקא יאכטה להשכרה בחיפה ?

כי יש לה למרינה חיפה את הקסם המיוחד שלה, את השילוב של מרינה פסטורלית עם הנוף הייחודי שלה ולצידם של יאכטות מפנקות עוגנות אניות גדולות בנמל חיפה. רק הרעיון של השכרת יאכטה מצליח להעביר מסר של שלווה ולכולם ברור כי זו הולכת להיות הפלגה של כיף והנאה וכבר בהתחלה כל אחד תופס לו את הפינה הכי מתאימה בה יתאפשר לו להשתרע בתנוחה רפויה וליהנות ביאכטה מהבריזה של חיפה. לא צריך להתאמץ כדי לחוש את הסתלבט והכיף, האווירה כבר שם כי כאשר בוחרים ביאכטה להשכרה בחיפה ומתחילים את ההפלגה והיציאה אל הים הפתוח לכיוון עכו לא ניתן להתעלם מתחושת העצמה של האניות הענקיות של נמל חיפה ומן הצד השני העצמה של הר הכרמל אשר הופך את המבט בנוף שסביב כאילו אתם מתבוננים בתמונה. אז כן זו אכן התחושה אותה מהלנו בלגימות יין וקוביות גבינה וברקע מוזיקה שהתאימה בדיוק להפלגה ביאכטה.

איך הפלגה לעכו וארוחה במסעדה הופכת להיות מתנה ליום הולדת הכי שווה ?

מסיבת יום ההולדת מתחילה כבר מהרעיון למתנה השכרת יאכטה בחיפה הפלגה לעכו וארוחה במסעדה. משך ההפלגה לעכו כשעה וחצי של סתלבט על המים וחגיגה על המים עם עצירה וירידה להתרעננות במים. עד שהגענו לעכו כבר הספקנו להתקלח ביאכטה להחליף בגדים ולהיות שתויים במינון הנכון לקראת הארוחה במסעדה.

כשמגיעים בהפלגה לנמל עכו השוכן בחלקו הצפוני של מפרץ עכו, מיד סופגים את האווירה, המבנים לאורך רצועת העגינה , התחושה כאילו שהגענו לעכו כמו אז בעת העתיקה בה אבירים שלטו בסביבה. סירות הדייגים שסביב לצד יאכטות מפרש מפנקות כי גם עכו הפכה בשנים האחרונות למקום עגינה ליאכטות יוקרתיות. אבל, לא חייבים לקנות יאכטה כדי להפליג וליהנות מהחיים הטובים כי גם השכרת יאכטה והפלגה לעכו העתיקה זו חוויה מיוחדת במינה.

יש מגוון של רעיונות למתנות מקוריות אבל גליה מידי שנה מצליחה להפתיע את כולנו עם רעיון למתנה מקורית ליום הולדת כזה שעוד שנים ארוכות נזכור את החוויות ואפילו נצליח להתגעגע לטעם ולמנות המיוחדות שהוגשו לנו במסעדה שבחרה בקפידה. אז לאחר שהיאכטה שנשכרה עבורנו עגנה ברציף המרינה ומעגן הדיג של עכו מצאנו את עצמנו משוטטים בעכו העתיקה כדי לספוג אווירה ובמרחק הליכה הגענו אל המסעדה הכי שווה בעכו העתיקה שם חיכה לנו שולחן ערוך לכל החבורה עם נוף הפונה אל הגלי הים המתנפצים על החומה. הייתה זו ארוחה מיוחדת במינה במסעדה של השף אורי בורי, הארוחה הורכבה כארוחת טעימות כך זכינו ליהנות משפע של מנות גורמה מיוחדות ואפילו היינות שהוגשו במהלך הארוחה הותאמו לכל מנה ומנה. כן יש לה את זה לגליה היא פשוט יודעת להפתיע ולנצח על הבחירה ברעיון הכי מתאים למתנה ליום הולדת של גלעד בן זוגה.

אם אתם רוצים לשבור שגרה ולהפתיע עם מתנה מקורית ליום הולדת אז יאכטה להשכרה בחיפה זו יכולה להיות התחלה טובה ומבטיחה לחוויה וחגיגת יום הולדת שמתחילה בחיפה וממשיכה עם הפלגה לעכו וארוחה במסעדה.

כדי לקבל עוד רעיונות למתנות מקוריות מתנות ליום הולדת,
אל תהססו פשוט, צלצלו ! 052-4434878

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת ווצאפ עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button