טיס ליום אחד מתנה ליום הולדת

להמריא עם הרעיון למתנה ליום הולדת ערב לפני חגיגת יום ההולדת שלו הוא יקבל אליו לאימייל או בימינו … ישלח אליו לווצאפ הודעה בצורת סרטון אנימציה אישי עם התמונה שלו כשיצפה בסרטון הוא יגלה שקיבל ברכה מיוחדת ליום הולדת והזמנה להמראה.

הוסף לסל

טיס ליום אחד מתנה ליום הולדת

00

להמריא עם הרעיון למתנה ליום הולדת ערב לפני חגיגת יום ההולדת שלו הוא יקבל אליו לאימייל או בימינו … ישלח אליו לווצאפ הודעה בצורת סרטון אנימציה אישי עם התמונה שלו כשיצפה בסרטון הוא יגלה שקיבל ברכה מיוחדת ליום הולדת והזמנה להמראה.

טיס ליום אחד חוויה של מתנה ליום הולדת

החיפוש אחר מתנה ליום הולדת אינו דבר פשוט. הרצון, בכל שנה ושנה, הוא אחד: להעניק לאדם הקרוב – וזה יכול להיות בן זוג או בן משפחה, חבר או מכר – את המתנה המושלמת, שתיחקק בזיכרון שלו שנים ארוכות. עם הזמן, הבינו יותר ויותר ישראלים כי יש בנמצא פתרון מהנה, מיוחד, רומנטי וחוויתי במיוחד. כאן בדיוק מתחילים לדבר על האפשרות להעניק לחתן השמחה את ההזדמנות להטיס מטוס למספר שעות קסומות לחוות ולהיות טייס ליום אחד, אז איך הוא ירגיש כאשר ידע שזו המתנה ליום ההולדת שמצפה לו ?

להמריא עם הרעיון למתנה ליום הולדת

ערב לפני חגיגת יום ההולדת שלו הוא יקבל אליו לאימייל או בימינו … ישלח אליו לווצאפ הודעה בצורת סרטון אנימציה אישי עם התמונה שלו כשיצפה בסרטון הוא יגלה שקיבל ברכה מיוחדת ליום הולדת. ניתן להוסיף לברכה עד 2 משפטים עם ברכה אישית, כינוי או משפט פרטי כזה שרק מקבל המתנה ידע ויבין את המשמעות של התוכן. כשיצפה בסרטון הוא יגלה כי זוהי לא רק ברכה מיוחדת בצורת סרטון אנימציה אלא גם הזמנה להגיע בתאריך ובשעה שנקבע והשאר , התרגשות מפתיעה לקראת המראה.

כך זה מתבצע

טיס ליום אחד מאפשר לאלה החוגגים יום הולדת להימצא, פשוטו כמשמעו, בעננים. זה מתחיל עם ההגעה לשדה התעופה, ביום החגיגי, לפגישה ראשונית עם מדריך הטיס. לאחר מכן, נכנס מקבל המתנה לתוך המטוס, שם הוא עובר הדרכה והסברים על כל מה שחשוב לדעת: עקרונות הטיסה, המערוכות השונות של המטוס ועוד. עם הישמע ההוראות ממגדל הפיקוח, ולאחר חגירת חגורות, יבצע מדריך הטיסה את ההמראה.

כדי להפוך את החוויה למהנה אפילו יותר, יעניק מדריך הטיסה לחתן יום ההולדת את ההגאים בגובה של כמה מאות רגל מעל פני הקרקע ויאפשר לו להתנסות בהטסת המטוס הלכה למעשה. עם הנחיתה יקבל חתן יום ההולדת תעודה, שמעידה על עמידה באתגר בהצלחה, ולרוב גם סרטון וידאו המתעד את החוויה כולה. הסרטון, כמובן, ישמש על תקן מזכרת שתלווה אותו משך כל ימי חייו, יחד עם הזיכרונות מהיום הקסום הזה.

כל הסיבות לבחור במתנה

טיס ליום אחד, כפי שניתן להסיק מהתיאור שהובא כאן, הוא חוויה חד פעמית. זוהי מתנה מיוחדת, אשר מציעה יום שלם של הנאה מלאה. זה מתחיל עם ההתרגשות והציפייה שלפני, נמשך עם ההתרגשות והאדרנלין בעת המראת המטוס ושהייתו באוויר ומגיע לשיאו כאשר ה"טייס", חתן יום ההולדת, מתנסה באתגר. תחושת הגאווה שלו בסוף הפעילות מעלה את קרנה של המתנה בעשרות מונים. וזה עוד בלי להזכיר את הנופים המרהיבים של מדינת ישראל, הנשקפים מהמטוס ויוצרים ספקטקל חזותי של ממש.

החדשות הטובות עוד יותר הן שהחוויה הזו מוצעת כיום במחיר שהוא באמת ובתמים שווה לכל נפש, כאשר רבים יגידו שהמחיר בטל בשישים אל מול גודלה של החוויה . מטבע הדברים, לא נדרש ללמוד קורס טיס על מנת להתנסות בהטסת המטוס, והפעילות הזו מתאימה כמעט לכל אחד. זאת ועוד, את המתנה הזו ניתן לשלב עם אחרות, המרכיבות סדר יום מוצלח במיוחד, ובכך להגדיל את החוויה עוד יותר.

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.