טיסה מתנה ליום הולדת

טיסה יכולה להיות מתנה מקורית ומרגשת ליום הולדת של מישהו יקר. אבל אנחנו לא מתכוונים לטיסה שבה הם ישבו דחוסים בתוך צינור מתכת, ביחד עם עוד מאות אנשים ויחכו כבר להגיע ליעד, אנחנו מתכוונים לטיסה פרטית – טיסה שבה רק הם והיקרים להם נמצאים במטוס, ויש לנו כמה סוגי טיסות כאלה, שאתם יכולים לקנות במתנה ליום הולדת. נדלקתם? המשיכו לקרוא:

אישה חוגגת יום הולדת בטיסת מתנה

אילו סוגי טיסות אתם יכולים לקנות במתנה ליום הולדת?

בגדול, טיסות המתנה לימי הולדת מתחלקות לכמה סוגים:

  • טיסה שבה אנחנו נטיס את מקבל המתנה, עם עוד כמה אנשים לבחירתו בשמי הארץ
  • טיסה שבה מקבל המתנה יטיס בעצמו את המטוס ביחד עם מדריך טיסה מיומן. לטיסה הזאת אנחנו קוראים "טייס ליום אחד".
  • טיסות בכלי טיס מיוחדים.

טיסות מתנה בשמי הארץ

טיסות בשמי הארץ הן מתנה פופולרית בעיקר לילדים אשר מאוד מתלהבים מהן.

הטיסות יוצאות משדה התעופה בחיפה, או ממנחת מגידו בעמק יזרעאל, ומלבד מקבל המתנה יכולים להשתתף בהן עוד 2 או 4 אנשים, תלוי בסוג המטוס.

בטיסה הזאת מקבל המתנה יכול לשבת ליד הטייס, להנות מהנופים החולפים למטה ולצלם כמה שירצה. הטייס ישמח לענות על כל השאלות העולות, להסביר מה רואים למטה, וגם לספר איך הוא מטיס את המטוס.

הטיסות האלה נמשכות כמה זמן שתרצו (המינימום הוא חצי שעה) או שאם יש לכם בקשה לטוס מעל מקום מסויים, נדאג שתגיעו אליו (בתנאי שמותר לטוס לשם כמובן)

 

טיסת מתנה - טייס ליום אחד

סוג אחר של טיסות מתנה ליום הולדת היא טיסה שבה מקבל המתנה יוכל להטיס מטוס קל מסוג ססנה 172. איך זה יתכן? אתם בטח שואלים את עצמכם, אז הנה התשובה:

טיסת היכרות, או בשמה המסחרי "טייס ליום אחד", היא למעשה שיעור הטיסה הראשון בקורס טיס אזרחי, ובו מי שיקבל מכם את המתנה, יבוא להטיס מטוס ביחד עם מדריך טיסה ותיק ומיומן.

החוויה תתחיל בתדריך לפני הטיסה, שבו יסביר המדריך למקבל המתנה איך מטיסים את המטוס ומה הולך לקרות בטיסה, לאחר מכן יצאו השניים למטוס המחכה להם על המסלול, יבדקו אותו היטב, יכנסו לקוקפיט – תא הטייס, יחגרו את חגורות הבטיחות ויבקשו ממגדל הפיקוח את האישורים הנחוצים לטיסה.

לאחר קבלת האישורים, יתניעו את המטוס, יסיעו אותו לתחילת מסלול ההמראה וימריאו לטיסה. מקבל המתנה – הטייס ליום אחד, יהיה שותף לכל אלה, ויטיס את המטוס כל זמן הטיסה ועד לנחיתה.

לאחר הנחיתה יבצעו המדריך ומקבל המתנה תחקיר שבו נתעניין בהתרשמותו מהטיסה.

כמובן שבמהלך הטיסה יוכל מקבל המתנה לצלם כמה תמונות שירצה, ואף לבקש מהמדריך שיצלם אותו כדי שיהיה מספיק חומר לרשתות החברתיות 😉

 

טיסות נוספות שתוכלו לקנות במתנה ליום הולדת

מלבד שתי הטיסות הנ"ל, תוכלו לקנות גם מספר טיסות נוספות ומיוחדות כמתנה ליום הולדת:

  • טיסת יום הולדת בטרקטורון מעופף
  • טיסת יום הולדת במסוק

אין ספק שטיסה כמתנת יום הולדת היא מתנה מקורית, חווייתית ומרגשת, ועכשיו נותר לכם רק לבחור את הטיסה המתאימה לכם. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!