טיסה לילדים במטוס פרטי

ו…. גם אני רוצה להיות טייס לחבוש את האוזניות להקשיב להוראות של מגדל הפיקוח ולהמריא, גבוהה אל על אל בין העננים עם חיוך על הפנים להשקיף מעל ולצפות במכוניות ובבתים הקטנים

הוסף לסל

טיסה לילדים במטוס פרטי

00

ו…. גם אני רוצה להיות טייס לחבוש את האוזניות להקשיב להוראות של מגדל הפיקוח ולהמריא, גבוהה אל על אל בין העננים עם חיוך על הפנים להשקיף מעל ולצפות במכוניות ובבתים הקטנים

טיסה בשמי הארץ לילדים כי גם הילד שלך חולם להיות טייס

ביום ההולדת שלו זהו עיתוי הכי מוצלח להפתיע את הילד עם טיסה מיוחדת לילדים בשמי הארץ. אז יש לנו בשבילך רעיון חדש, לכבוד יום ההולדת נשלח אליך סרטון אנימציה אישי שנערוך עם התמונה והשם של הילד שלך, זו תהייה פתיחה מצוינת ומתנה מגניבה עוד בכלל לפני ההמראה, כבר בבוקר הילד יגלה שהוא הולך להגשים חלום ולהיות טייס ליום אחד בטיסה מיוחדת לילדים, טיסה בשמי הארץ לילדים שחולמים להתיישב בכיסא הטייס ולהטיס מטוס ממש.

 

 

 

טיסה לילדים מתנה לבני מצווה במטוס פרטי

ואפשרות לצילום סרטון וידאו למסיבות בני מצווה . טיסה לילדים מאפשרת מפגש אישי עם טייס פרטי שמלווה את החוויה בהסברים וסיפורים על כליי טייס שונים , קצת היסטוריה ואייך מטוס בכלל ממריא וכמעט תמיד נשאלת השאלה ,האם גם אני יכול להטיס מטוס ? בפעם הראשונה כבר כשמגיעים לשדה התעופה נכנסים לאווירה ומתלווים אל הטיס כבר בשטח האווירי, מסביב כל המטוסים החונים מפעילים מצלמה ומצטלמים על רקע המטוס וזה הרגע  לעלות אל מושב הטייס לחגור חגורות ולהאזין להוראות ממגדל הפיקוח ולהתקדם אל מסלול ההמראה לרוץ עם המטוס על המסלול ו…. גם אני רוצה להיות טייס לחבוש את האזניות להקשיב להוראות של מגדל הפיקוח ולהמריא, גבוהה אל על אל בין העננים עם חיוך על הפנים להשקיף מעל ולצפות במכוניות ובבתים הקטנים. לשחק בשעונים לנווט ולגלות לאן טסים .
טיסה לילדים מתנה לבני מצווה שמגשימה חלום במרומים , האם תרצו לשתף ולהזמין חברים לטיסה או סבא וסבתא שיחוו אתכם את החוויה של להטיס מטוס עם טייס פרטי? או להיות "טייס ליום אחד" ולחוות את החוויה עם מדריך טייס , המדריך מבצע את ההמראה והנחיתה ומיד לאחר ההמראה מקבלים את הפיקוד על המטוס ומטיסים את המטוס לבד , אז ספרו לנו מה מתאים לכם , להיות עוזר טייס ולצרף חברים, משפחה או טיסה לילדים בה אתם שותפים מלאים לחוויה.
להיות עוזר טייס או להטיס מטוס ממש לבד ,משך החוויה כ- 45 דקות וטיסה של כ – חצי שעה בגובה נמוך המאפשר לראות ולהתרגש מהנוף הקסום של רצועת החוף או באזור השדות והכרמים שסביב לטרון.

תוספות – ניתן להזמין מבעוד מועד שלט מזל טוב אישי שיתלה על רקע המטוס לפני העלייה לטיסה ויבטא הפתעה שתתועד בסרטון הוידאוו.

הילד חולם להיות טייס ואתם , חולמים על כנפיי הטיס ?
מוזמנים לנסות ולגלות , צלצלו , נשמח לתאם עבורכם טיסת חוויה.
באיזה יום ושעה ?

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button