טיסה בשמי הארץ

הכי מהיר הכי גבוה והכי אקסטרים מתאים גם להצעת נישואין בטיסה, מזמינם עוד חברים כדי שיהיו עדים לטיסת כיף בשמי הארץ , גם להם לא מגלים ואז כשכבר ממש נוגעים בעננים , קורעים ברך , פורסים שלט עליו כתובות המילים לשיר נבחר ובסופו – התינשאי לי אהובה ? והשאר…. עוד יסופר במסיבת החתונה.

הוסף לסל

טיסה בשמי הארץ

00

הכי מהיר הכי גבוה והכי אקסטרים מתאים גם להצעת נישואין בטיסה, מזמינם עוד חברים כדי שיהיו עדים לטיסת כיף בשמי הארץ , גם להם לא מגלים ואז כשכבר ממש נוגעים בעננים , קורעים ברך , פורסים שלט עליו כתובות המילים לשיר נבחר ובסופו – התינשאי לי אהובה ? והשאר…. עוד יסופר במסיבת החתונה.

טיסה בשמי הארץ , תתחילו להתרגש כבר כאן

כשתצפו בסרטון אנימציה אישי שמזמין את מקבל המתנה להגיע ביום ובשעה למקום שרק מאוחר יותר יגלה ואז יופתע כי הוא בכלל לא ידע שמטוס פרטי וטייס ממתינים רק לו להמראה… אז מה דעתכם תהיה התגובה…?

טיסת כיף או טיסות במתנה ליום הולדת , טיסה בשמי הארץ חווית טיסה במתנה ליום הולדת. אתם קובעים את הזמן והשעה ואנחנו מגשימים לכם חלום של טיסה בשמי הארץ.

חדש , הזמינו טיסה בשמי הארץ וקבלו בחינם שובר מתנה בצורת סרטון אנימציה עם תמונה של מקבל המתנה.


טיסה בשמי הארץ ,

הכי מהיר הכי גבוה והכי אקסטרים מתאים גם להצעת נישואין

sesna 207

טיסה בשמי הארץ במטוס פרטי מסוג צסנה 207 , מתאים לטיסה משפחתית או טיסה פרטית. אז לאן ממריאים ? צלצלו וקבלו את כל הפרטים! 052-4434878

בטיסה, מזמינים עוד חברים כדי שיהיו עדים לטיסת כיף בשמי הארץ , גם להם לא מגלים ואז כשכבר ממש נוגעים בעננים , קורעים ברך , פורסים שלט עליו כתובות המילים לשיר נבחר ובסופו – התינשאי לי אהובה ? והשאר…. עוד יסופר במסיבת החתונה.
מתנה ליום הולדת  –  עם מטוס מקושט בבלונים או רומנטיקה לאוהבים – משיקים לחיים , טועמים יין ומתכבדים בשוקולד משובח.

טיסות בשמי הארץ טיסת אקסטרים לקראת גיוס או מסיבת רווקים ממראים משדה דב בתל אביב וחותכים את השמיים בנסיקה לגובה של 2 ק"מ מעל תל אביב ביום עם ראות טובה ניתן לראות למרחקים עצומים וליהנות מנסיקות חדות והטיות לצדדים בטיסה בשמי הארץ אקסטרים לאוהבים  –

טיסה בשמי הארץ טסים במטוס פרטי מסוג פייפר נבחו דו מנועי מפואר עם 6 מושבים מרופדים עור טס כ- 320 ק"מ בשעה וחותך את שמי הארץ מכנרת למצדה וחזרה לאורך רצועת החוף הקסומה כשעה עד שעה וחצי טיסה. או במטוס מסוג ססנה 207
כל הטיסות שלנו מתבצעות ע"י טייסים מוסמכים כחוק כולל פוליסת ביטוח נרחבת . הטיסה והמטוס מאושרים כחוק ע"י רשות התעופה האזרחית ומשרד התחבורה.

טיסה בשמי הארץ לתור את הארץ הקדושה, מכירים את הארץ מלמעלה ?

טיסה רומנטית במטוס פרטי

טיסה בשמי הארץ במטוס פרטי מסוג צסנה 172

לאורך רצועת החוף צפונה בסמוך לקיסריה פונים לכיוון מזרח מעל ואדי ערה ובהמשך מעל עמק יזרעאל כביש הסרגל מגידו ונצרת לכיוון הכנרת משקיפים על החרמון ורמת הגולן ומשם דרומה עד למצדה בדרך חולפים מעל כוכב הירדן , יריחו  חזרה מעל הנגב ערד ולכיוון אשקלון ושוב לאורך רצועת החוף ועד לנחיתה חזרה בשדה דב שבתל אביב.

ירושלים של זהב טיסה מעל ירושלים בתאום של לפחות 48 שעות מראש
חיפה והכרמל טיסת נוף לאורך רצועת חוף הים  וקיסריה מקיפים מעל הר הכרמל ומפרץ חיפה ומראות האניות של הנמל מבט מדהים מעל , ניתן לשלב עם נחיתה בחיפה והסעה לארוחה במסעדה מעולה וחזרה לתל אביב בשקיעה.

טיסה בשמי הארץ ניתן לבצע גם כרעיון למתנה ליום הולדת כאשר אתם מזמינים את מקבל המתנה לבצע משימה ולהיות טייס ליום אחד . את ההוראות והפרטים לביצוע המשימה הוא יגלה כשיצפה בסרטון אנימציה שישלח אליו לאימייל .

מה מתאים לכם ? כדי להרכיב את מסלול הטיסה הפרטי שלכם ,  צלצלו ! נשמח לעזור לכם בבחירה וברעיון למתנה.

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת ווצאפ עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button