טיסה בשמי הארץ לילדים

ברקע באזניות נשמעו ההוראות ממגדל הטייס, למרות שפקח הטיסה נישמע מאוד ענייני ורציני הוא אחל למיכאל מזל טוב ליום ההולדת ושאל בקשר, מיכאל, האם אתה מוכן להמראה ?

הוסף לסל

טיסה בשמי הארץ לילדים

00

ברקע באזניות נשמעו ההוראות ממגדל הטייס, למרות שפקח הטיסה נישמע מאוד ענייני ורציני הוא אחל למיכאל מזל טוב ליום ההולדת ושאל בקשר, מיכאל, האם אתה מוכן להמראה ?

טיסה בשמי הארץ לילדים משולב בפיקניק משותף לכל הכיתה

במקום סודי עליו אף אחד לא ידע עד, לדקה האחרונה הייתה ההפקה החדשה של ההורים של מיכאל לקראת עוד יום הולדת  בו מיכאל זכה לרעיון מקורי למתנה. 

המקרר היה הדבר הכי חשוב בבית שבו גדל מיכאל ולאו דווקא בגלל מה שהיה בתוכו, אלא בעיקר בגלל הפתקים והרשימות שהיו מוצמדים במגנטים ועליהם תזכורות , מטלות ואירועים של בני המשפחה שחס וחלילה שלא תהיה חפיפה ושכולם ידעו באיזו שבת החודש יוצאים לטיול של החברה להגנת הסביבה ומשום סיבה לא ניתן לבטלה והנוכחות חובה. למרות עברם הזרוק וההיפי של ההורים של מיכאל, עוד מימי נואיבה העליזה ודעותיהם הסוציאל דמוקרטיות הנחרצות לא יכלו למנוע ממיכאל להגיע אל מסיבות יום ההולדת הכיתתיות, שרובן התאפיינו בדיסקו קריוקי ומלבושי אופנה ממותגים בהם סממן הקפיטליזם שלט והאוכל שהוגש במסיבה הוזמן מחברת קייטרינג ידועה שאם לא ידעת עד עכשיו על קיומה נחשב היית חסר השכלה. כך כמעט כל שבת שנייה או שלישית מיכאל קיבל הזמנה למסיבת יום הולדת של חבר מהכיתה באמצעות אפליקציה חדשה שאבא של אחד הילדים בכיתה הגה והריץ אותה כטסט על כל הכיתה. כחודש לפניי יום ההולדת של מיכאל ולאחר שחזר מעוד מסיבת יום הולדת הוא נכנס הביתה עם הכרזה,

מסיבת יום הולדת כזו גם אני רוצה!

לא צריך היה להוסיף ולפרט פרטים על מה שהיה שם במסיבה, כדי שקרול וגיא ההורים של מיכאל ימהרו למקרר ומיד יוסיפו פתקים ממוגנטים שיעזרו להם להתכונן ולארגן את ההפקה למסיבת יום ההולדת של מיכאל שהולכת וקרבה.

כשמיכאל גילה שהשנה ההורים שלו עם הרעיונות היצירתיים שלהם ארגנו לו טיסה בשמי הארץ לילדים כמתנה ליום הולדת והוא לבד עומד להטיס מטוס עם מדריך טיס ולהיות טייס ליום אחד הוא כל כך שמח אבל השמחה התערבבה לו עם אכזבה קשה על כך שהשנה לא יחגוג עם כל הכיתה.

טיסה בשמי הארץ לילדים זהו רעיון מקורי למתנה, ועוד יותר כשההורים של מיכאל מפיקים ותמיד יודעים איך להוסיף את כל המרכיבים הנכונים כדי שהמתנה תהיה מיוחדת מעבר לתכנית המקורית של טיסה בשמי הארץ לילדים . מדריך הטיס כבר חיכה להם בשדה התעופה ומיד הורה למיכאל ללבוש את סרבל הטייסים שקרול  דאגה שיתאים בדיוק למידה של מיכאל כמו הסרבל של מדריך הטיס. מיכאל שמע מהטייס על תכנית הטיסה וקיבל הסברים על עקרונות הטייס ומערכות השעונים במטוס, ברקע באזניות נשמעו ההוראות ממגדל הטיס, למרות שפקח הטיסה נישמע מאוד ענייני ורציני הוא אחל למיכאל מזל טוב ליום ההולדת ושאל בקשר, מיכאל, האם אתה מוכן להמראה ? מדריך הטיס סימן למיכאל לענות ואחרי פחות מדקה הם כבר היו באוויר בדיוק לפי התכנית של טיסה בשמי הארץ לילדים. מיכאל היה כל כך נרגש מרוכז ומוקסם מהחוויה שזה אכן קורה והפעם הוא באמת מטיס מטוס אמתי ולא את אחד המטוסים שקיבל במתנה בקופסה עם הוראות בנייה. בעודם בשחקים הציע לו הטייס לפתור את התשבץ שהוכן ותוכנן במיוחד ע"י קרול וגיא, סוג של מבחן יידע שמציין את המקומות מעליהם הם טסים בהתאם לתכנית הטיסה של טיסה בשמי הארץ לילדים. קרול וגיא ידעו עד כמה מיכאל אוהב לנסות ולזהות מקומות ועד כמה הוא נהנה מאתגרים שכאלו בכל אותם שבתות של טיולי הרשות להגנת הסביבה.
מיכאל היה כל כך מרוכז באתגר פתרון התשבץ כשלפתע הודיע לו הטייס שהם נאלצים לנחות נחיתה לא מתוכננת במנחת מאולתר ואל דאגה הוא הטייס שולט במצב. עוד לפני שהספיק לחשוש או להיבהל מכך שהתכנית השתנתה ומכך שעדיין לא סיים את החוויה של טיסה בשמי הארץ לילדים ומה קרה למטוס ובטח ההורים דואגים , הם נחתו והמטוס רץ לו על דרך העפר הלא סלולה כמו בסרטים שמראים מטוסים נוחתים בקרחת יער . בעודו נושם לרווחה ומנסה להירגע והמטוס מתקדם לרחבה הוא מוצא את עצמו כל כך מופתע כשהוא רואה לפניו את כל הכיתה שרים במקהלה יום הולדת שמח למיכאל, שנחת בהצלחה ישר אל תוך המסיבה וקיבל במתנה ממדריך הטיס תעודה של טייס ליום אחד, על הניסיון והתעוזה וכי עבר בהצלחה את החוויה של טיסה בשמי הארץ לילדים.

 

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button