טייס ליום אחד מתנה לבן זוג

חיפשתי מתנה אחרת , רציתי שהמתנה לבן הזוג שלי שחוגג יום הולדת עם מספר עגול יהיה משהוא מיוחד, מתנה שהיא גם הפתעה מרגשת כזו שנעים להיזכר בה ולספר את החוויה לפרטיי פרטים לכל החברים גם אחרי שנים כי להטיס מטוס ולהיות טייס ליום אחד זו חוויה של פעם בחיים אלא אם רוצים להיות טייסים.

הוסף לסל

טייס ליום אחד מתנה לבן זוג

00

חיפשתי מתנה אחרת , רציתי שהמתנה לבן הזוג שלי שחוגג יום הולדת עם מספר עגול יהיה משהוא מיוחד, מתנה שהיא גם הפתעה מרגשת כזו שנעים להיזכר בה ולספר את החוויה לפרטיי פרטים לכל החברים גם אחרי שנים כי להטיס מטוס ולהיות טייס ליום אחד זו חוויה של פעם בחיים אלא אם רוצים להיות טייסים.

מתנה לבן זוג טייס ליום אחד

 כמו בכל שנה כאשר אני לא ממש מצליחה למצוא מתנה לבן זוג שלי ויום ההולדת שלו קרב אני מחליטה לשוטט בקניון מתוך הנחה שבטח משהוא יצוץ והרעיון למתנה כבר ימצא אותי ולא אני אותו 🙂 ומה גם שדי נמאס לי לחזור על עצמי בקניית מתנה ארוזה בקופסה יפה ככל שתהיה ולכן בחרתי השנה לשוטט מהבית ולחפש באינטרנט והקלדתי את המילים במנוע החיפוש של גוגל – "מתנה לבן זוג", גם כאן מתוך שפע של הצעות חיפשתי מתנה אחרת , רציתי שהמתנה לבן הזוג שלי שחוגג יום הולדת עם מספר עגול יהיה משהוא מיוחד, מתנה שהיא גם הפתעה מרגשת כזו שנעים להיזכר בה ולספר את החוויה לפרטיי פרטים לכל החברים.

עוד לפני מימוש החוויה הזמנתי גם ברכה בצורת סרטון אנימציה לכבוד יום ההולדת של בן הזוג שלי , דאגתי לבקש שיוסיפו את שמו הפרטי לסרטון ואפילו תמונה ובכך הפכה הברכה לעוד הקדמה לרעיון המתנה המקורית וקיבלתי אלי לאימייל סרטון אנימציה אישי במיוחד לבן הזוג שלי.

סרטון אנימציה אישי נוסף שנשלח אליו בבוקר יום ההולדת ישירות אל האימייל שלו ומזמין את בן הזוג שלי להגיע ביום ובשעה שנקבעה לשדה התעופה , עד שבן הזוג שלי התיישב לצידו של מדריך הטיסה הוא עדיין לא הבין שהוא צפוי להמריא ולהטיס מטוס אמתי . הפקת סרטון אנימציה אישי זו הייתה ההקדמה למתנה הגדולה….

טייס ליום אחד זו מתנה לבן זוג שיש בה את כל המרכיבים שחיפשתי ואף יותר כי ניתן לתכנן את גורם ההפתעה למתנה ליום הולדת כבר כשיוצאים מהבית מציעים לבן הזוג לכסות את העיניים כדי להעצים את גורם ההפתעה והחוויה ,כאשר קרבים כ- 10 דקות אל שדה התעופה חוצים את שער הכניסה ולפניכם נגלה מועדון הטייס שלנו עם הרחבה בה מוצגים מגוון של מטוסים מתקופות שונות וכשבן הזוג מסיר את כיסוי העיניים ומדריך הטייס שלנו מזמין אותו להטיס מטוס כטייס ליום אחד ולהתיישב במטוס ולחגור חגורות אני נרגשת ומיד מצלמת שיהיה גם תיעוד מצולם מלמטה משלב ההמראה אייך נראה טייס ליום אחד מופתע.
מדריך הטייס מניע את המטוס ומתקרב למסלול ההמראה ולפי תנועות הידיים אני מבינה שהוא מסביר לו כיצד להטיס את המטוס, ריצה מהירה על המסלול וזהו הם כבר בשמיים ובנתיים אני מנצלת את הזמן ועורכת שולחן בסככה הירוקה והמוצלת שברחבה שולפת מהרכב בקבוק שמפניה ועוגת יום הולדת מתנה לבן הזוג שלי הטייס ליום אחד שאוטוטו ינחת.

אז מהם המרכיבים שיעשו גם לכם את המתנה לבן זוג , טייס ליום אחד למתנה הכי שווה.
טייס ליום אחד חוויה של הטסת מטוס עם מדריך טייס חולפים מעל שדות וכרמים נוף פסטורלי שמצליח לערבב את התחושות והרגשות, חולפים מעל מנזרים ושדות חרושים ,מיני ישראל מגיעים עד לטרון וחזרה.
המתנה כוללת סרטון וידאו HD שמצלם ומתעד את הטסת המטוס
ובסיום מקבלים במתנה גם סרטון וידאו ואפילו תעודה שהעזתם והטסתם מטוס כבר בפעם הראשונה.

אז אם גם אתם מחפשים מתנה לבן זוג שיטיס מטוס ויהיה "טייס ליום אחד" ?

                                צלצלו להמראה ! 052-4434878 כדי לקבל פרטים
……….

כל הטיסות שלנו מתבצעות ע"י מדריכי טייס מוסמכים כחוק כולל פוליסת ביטוח נרחבת . בטיסה מסוג זה לא ניתן לצרף נוסעים נוספים. הטיסה והמטוס מאושרים כחוק ע"י רשות התעופה האזרחית ומשרד התחבורה.

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת ווצאפ עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button