טייס ליום אחד - החוויה שעוד לא חוויתם

חשבתם פעם שתוכלו להטיס מטוס? אמיתי, כן אמיתי! כנראה שאפילו לא העליתם את האפשרות הזאת על דעתכם, אבל אתם תופתעו – היא קיימת בהחלט.

אז אם אתם רוצים לחוות הטסה של מטוס בעצמכם, או לרכוש את המתנה המקורית והמדהימה הזאת למישהו יקר, הקלקה על הכפתור שלמטה תפתח לכם עולם חדש.

טייס ליום אחד - החוויה שתשנה אתכם!

אתם מוזמנים לחוות את החלום המרגש ביותר: להיות טייס ליום אחד! חווית "טייס ליום אחד" היא חוויה יוצאת דופן, שתקפיץ לכם את הלב מרגע הראשון שתחגרו את חגורות הבטיחות במטוס!

היום הגדול מתחיל כאשר אתם מגיעים לשדה התעופה שלנו, ומיד מתחילים בהתנסות הראשונית עם סימולטור טיסה, שבו תכירו את הדרך שבה מטיסים מטוס. לאחר מכן ניקח אתכם אל המטוס, ושם כל שנייה תייצר אצלכם חוויה בלתי נשכחת. תוכלו לחוות את ההמראה והנחיתה כפי שחווים אותן טייסים מקצועיים. המדריכים שלנו, בעלי ניסיון רב, ילמדו אתכם את היסודות המרכזיים שיהפכו אתכם לטייסים מיומנים ביום אחד.

תוכלו לשדרג את החוויה ואם תמיד חלמתם להיות טייסים, הטיסה הזאת תהיה ההקדמה לקורס טיס אזרחי שאותו תוכלו להתחיל מייד אחריה. (תשאלו את המדריך שלכם איך ממשיכים לרישיון טיס אזרחי).

ישנן מגוון אפשרויות לטיסה, כולל טיסות ספורטיביות, טיסות לצפיה בנוף, ועוד סוגי טיסה, שאחד מהם בוודאי יתאים לכם.

בזכות הטכנולוגיה החדישה ביותר והמטוסים המתקדמים שברשותנו, תוכלו להתנסות בטיסה יוצאת דופן ולחוות את התחושה המיוחדת של טיסה, כפי שחווים אותה כל הטייסים בעולם. 

חווית "טייס ליום" היא גם מתנה מיוחדת ומרגשת, שאותה תוכלו לרכוש עבור מישהו קרוב, שאתם מכירים ויודעים על חיבתו להרפתקאות או לטיסה בפרט. תוכלו להפתיע את אהוביכם במתנה מרשימה. אנחנו מתאימים את החוויה לכל אירוע או צורך, כך שתוכלו לחוות אותה בדיוק כמו שאתם שרוצים.

אז…למה אתם מחכים? חוויית טיס ליום אחד היא, ללא ספק, המתנה הכי מקורים ומרגשת שתוכלו לרכוש. אנחנו מבטיחים שהמקבל ירד מהטיסה עם חיוך גדול ולא יפסיק להודות לכם.

טייס מטיס מטוס

מה כלול בחוויה?

לרובנו יש חלום להיות טייסים – אולי אלו המדים שעושים לנו את זה, אולי תחושת החופש והאפשרות לשלוט על המכונות המעופפות האלה, שלא רבים יכולים לשלוט בהן. עכשיו יש לכם אפשרות להגשים את החלום, לעצמכם, או למישהו יקר שאתם מכירים.

 

טייס ליום אחד, או בשמה המקצועי טיסת היכרות, היא למעשה שיעור טיסה ראשון בקורס הטיס האזרחי. במסגרת השיעור הזה אתם תגיעו אלינו לשדה התעופה (בהרצליה או בחיפה, על פי בחירתכם), תקבלו הדרכה של כרבע שעה על הדרך שבמ מטיסים מטוס ולאחר מכן תצאו עם מדריך הטיסה שלכם את המסלול, שם מחכה לכם המטוס שלכם.

 

כמו לפני כל טיסה אחרת, תבצעו ביחד את הבדיקות שלפני הטיסה, תכנסו לקוקפיט – תא הטייס, תחגרו את חגורות הבטיחות והמדריך יבקש את האישורים המתאימים ממגדל הפיקוח. עם קבלת האישורים תתניעו את המטוס, תסיעו אותו לתחילת המסלול, ולאחר קבלת אישור המראה תפתחו כוח מלא במנוע. המטוס יאיץ על מסלול ההמראה, וכשהוא יגיע למהירות הנכונה, תמריאו.

 

לאחר ההמראה אתה (או מקבל המתנה) תטיס את המטוס בנתיב שבחרת – לאזורי האימונים של השדה, לאורך קו החוף של ישראל, או לכל מקום אחר בארץ שניתן לטוס אליו.

במהלך הטיסה אתה תהיה זה ששולט במטוס – שומר על הגובה, על הכיוון, על כוח המנוע, והמדריך שלצידך יספק לך מידע על המקומות למטה ועל מה הדבר הבא שצריך לעשות. מתרגש? כמובן, כולם מתרגשים, אבל זה כל הכיף, נכון?

כמובן שאם תבקשו, המדריך גם יצלם אתכם למזכרת בעזרת הטלפון שלך, כדי שיהיה לך זכרון מרגש מהפעם הראשונה שבה הטסת מטוס, וכמובן כדי שתוכל לשתף ברשתות החברתיות 😉

טייס ליום אחד היא טיסה חווייתית שלעולם לא תשכחו. וכמו שאמרנו – זהו שיעור הטיסה הראשון בקורס הטיס האזרחי! אז אם לאחר הנחיתה, ולאחר שתרגעו קצת, תחליטו שאתם רוצים להמשיך את הקורס כדי להיו טייסים, המדריך שלכם ישב איתכם ויסביר לכם איך ממשיכים מכאן.

איך יודעים עם מי לטוס?

טייס ליום אחד היא קודם כל טיסת חווייה, ואתם רוצים שמי שאתם שולחים אותו לטוס, יקבל את חוויית חיו!

לכן הקפידו לבחור בחברה שכבר ביצע הרבה אלפים של טיסות כאלה, חברה שעוסקת גם בהדרכת טיסה לרישיונות טיס שונים ויודעת להתמודד עם חניכי טיסה, חברה שהבטיחות בה היא ללא פשרות, ושהמדריכים שלה סבלניים ומקצוענים!

רוצים לדעת מי זאת החברה הזאת? הקליקו על הכפתור: