טיול ג'יפים עם דן ועד אילת

רעיונות לטיול ג'יפים

כשתצאו לספארי לילה באור ירח, תגלו חזרי בר תנים ושועלים דרבנים ואפילו עדר סוסים. טיול ג'יפים בשקיעה או זריחה רומנטי ובמהלכו הצעת נישואין מפתיעה . טיול גי'פים בשילוב סדנאות בטבע כמו מעגל מתופפים או סדנת לחימה, מסע לקטים כל מה שניתן לאכול מהטבע וללקט מהסביבה בשילוב ארוחה צמחונית מפתיעה בישול על מדורה.

הוסף לסל

טיול ג'יפים עם דן ועד אילת

00

רעיונות לטיול ג'יפים

כשתצאו לספארי לילה באור ירח, תגלו חזרי בר תנים ושועלים דרבנים ואפילו עדר סוסים. טיול ג'יפים בשקיעה או זריחה רומנטי ובמהלכו הצעת נישואין מפתיעה . טיול גי'פים בשילוב סדנאות בטבע כמו מעגל מתופפים או סדנת לחימה, מסע לקטים כל מה שניתן לאכול מהטבע וללקט מהסביבה בשילוב ארוחה צמחונית מפתיעה בישול על מדורה.

אז למה דווקא טיול ג'יפים ?

טיול ג'יפים עם דן מדריך טיולים " מדן ועד אילת "  יכול להפוך לחוויה מיוחדת כזו שתשאיר אתכם עם טעם של עוד וכבר בסיום הטיול תרשמו להרפתקה הבאה, טיול ג'יפים בהדרכתו של דן . " דברים שרואים מכאן לא תראו משם " , זאת התשובה שענה לי דן מדריך הטיולים כששאלתי אותו למה דווקא טיול ג'יפים ולא טיול רגלי ?

פעם עוד מימי התנ"ך , לתור את הארץ הכוונה הייתה הליכה ברגל או רכיבה על גמל אז איך ספינת המדבר הפכה לג'יפ מפואר ? דן אמר שנכון הג'יפ שלו מפואר ומפנק ועם הטכנולוגיה של היום סביר שתרגישו שאתם שטים בספינה תוך כדי נסיעה בג'יפ, לא ספינת המדבר = גמל, אלא ג'יפ מפואר . כדי להספיק להגיע לכל המקומות עם הנוף האווירה ולשמוע את סיפורי ההרפתקאות או נכון יותר סיפורי גבורה סיפורים אמיתיים של האנשים שחיו כאן והתמודדו עם קשיים, דן מדריך הטיול הפרטי שלכם דואג לשלב גם הליכה ברגל וגם נסיעה בג'יפ המפנק שלו.

דווקא טיול ג'יפים כשכולם נהנים מהנסיעה בג'יפ מאפשרת לתזמן נכון יותר את המסלול ולהספיק הרבה יותר היות ובחלק של ההליכה הרגלית קצב המטיילים שונה בהתאם ליכולות הפיזיות של המטיילים, אופי הטיול או האירוע . דן אמר שלפעמים יש לקצב המשתנה של הקבוצה גם יתרון למשל כאשר תוכננה מסיבת הפתעה לסבא שחגג יום הולדת 80 , מיד כאשר עצרו כל הג'יפים, רצו הנכדים קדימה כדי להתכונן עם ההפתעה שהכינו לסבא . הרעיון לחגוג את יום הולדת 80 לסבא שכל חייו אהב לטייל בטבע היתה המתנה הכי מתאימה שניתן היה לארגן עבורו. אז לאחר דקות ארוכות של צעידה כשסבא התקרב למקום הסודי שהוכן עבורו הוא גילה כי כל המשפחה הגדולה שלו נעמדה לכבודו במעגל עם תופים ועם תיפוף מלכותי כזה השמור לראש השבט שחוגג יום הולדת 80. בהמשך לחלק האמנותי הכיבוד או נכון יותר ארוחת המלכים שהוכנה ואורגנה בתזמון מושלם הייתה זו ארוחת פוייקה, כי אין כמו ארוחת פוייקה בטבע על מדורות אמתיות כמו ובטעם של פעם.

למה דווקא עם דן ?

טיול ג'יפים עם דן ועד אילת , כי דן המדריך טייל בנשמה עוד מהימים של פעם כשהיה גדנ"ע או בכל הזדמנות עם אבא מגיל צעיר חרש את הארץ לארכה ולרחבה ובכל צורה ושעה . כל טיול הוא גם למידה ודן לאורך השנים למד ומלמד גם אחרים , לימודי ארץ ישראל , אומניות לחימה ועל איך כל זה משתלב בטבע כי לטבע יש תבונה משלו. לכן בסיפורי המסע של דן משתלבים סיפורים על אנשים מתקופות שונות שבחרו להגיע ולחיות כאן בארץ ואיך התנאים אז אילצו אותם ללמוד טקטיקות לחימה כדי להגן ולשרוד בארץ. כמו הסיפור על צ'ארלס הקצין הבריטי שהגיע לכאן בתקופת המנדט ראה את שראה ומיד נקט יוזמה תעוזה ובאומץ רב התחיל לאמן את היהודים שחיו כאן . צ'ארלס הטביע את הסלוגן " ההגנה הכי טובה זו התקפה" ולימים כתוצאה מכך נולד ועוצב דמותו של הפלמ"ח. כדי להנציח ולכבד את האיש האמיץ הזה מכון וינגייט נקרא על שמו, הידעתם ? אז לדן מדריך הג'יפים הפרטי שלכם יש עוד מגוון של סיפורים על אירועים , מקומות ואנשים אמיצים שכף רגלם דרכה כאן בארץ ותרמו בדרך זו או אחרת לארץ ישראל.

דן מדריך הג'יפים הפרטי תושב בית אורן שחווה את השרפה בכרמל יודע לספר לכם על החורבן האש והאימה, על ההתחדשות ועל השחור שהופך לירוק עם חזון של צמיחה. בסיפורי המסע של דן משתלבים רגש , מתח וכמעט תמיד תופתעו לגלות גם הפתעות קטנות על איך תמיד ידעתם או שמעתם על… ופתאום תוך כדי הסיפורים המרתקים של דן תגלו את המקורות הקדומים של אותם שמות , מקומות ואנשים מרתקים . אלו לא רק הסיפורים של דן המדריך אלא גם השילוב של ביקור בבתים של אנשים מיוחדים כמו הביקור בבית הדרוזי והסיפור האישי של בעל הבית.

רעיונות לטיול ג'יפים

כשתצאו לספארי לילה באור ירח, תגלו חזרי בר תנים ושועלים דרבנים ואפילו עדר סוסים. טיול ג'יפים בשקיעה או זריחה רומנטי ובמהלכו הצעת נישואין מפתיעה . טיול גי'פים בשילוב סדנאות בטבע כמו מעגל מתופפים או סדנת לחימה, מסע לקטים כל מה שניתן לאכול מהטבע וללקט מהסביבה בשילוב ארוחה צמחונית מפתיעה בישול על מדורה. טיולי ג'יפים בשילוב סיפורי מקום ואנשים כמו הטמפלרים והאוצר שהתגלה, הבהאיים והחזון שלהם, רכבת העמק הסיפור המסלול וגורלה, טיול גי'פים בהר הכרמל, מסלולים נעלמים ,עצי האלון והאורן. טיולי חופים ועוד.

כל הטיולים של דן, מדן ועד אילת מאורגנים ומתוכננים עד לפרט האחרון ובהתאם לאירועים אותם אתם חוגגים, אבל לא חייבים לחפש סיבה כדי לצאת לטיול ג'יפים בטבע , לפעמים לשבור שגרה זו המתנה הכי שווה, אז אם אתם רוצים לדעת איך סבא הרגיש כשראה ושמע את מעגל המתופפים שהכינו עבורו לכבוד יום הולדת 80 ? או לגלות סיפורים הרפתקאות ואוצרות חבויים שרק דן יודע לספר ולהדריך אתכם מדן ועד אילת,  צלצלו !   052-2300867  לדן מדריך טיול ג'יפים הפרטי שלכם ותקבלו פרטים נוספים ורעיונות לטיול ג'יפים פרטי.

דן מדריך טיולי ג'יפים , מדן ועד אילת – 052-2300867 , אל תהססו פשוט צלצלו!

 

Call Now Button