חבילת מתנות של גם וגם

…..וזה היה הלילה הכי ניפלא שבילינו בשנה שעברה לכבוד יום ההולדת של בת הזוג שלי. גם השנה כשנדמה שכבר בילינו וטעמנו ממגוון של אפשרויות ואני מתלבט ולא יודע מה לעשות ואיך לבלות ביום ההולדת של בת הזוג שלי, קיבלתי שיחת טלפון מהמשרד שדאג לכל החוויה של צימר על המים מהשנה שעברה

הוסף לסל

חבילת מתנות של גם וגם

00

…..וזה היה הלילה הכי ניפלא שבילינו בשנה שעברה לכבוד יום ההולדת של בת הזוג שלי. גם השנה כשנדמה שכבר בילינו וטעמנו ממגוון של אפשרויות ואני מתלבט ולא יודע מה לעשות ואיך לבלות ביום ההולדת של בת הזוג שלי, קיבלתי שיחת טלפון מהמשרד שדאג לכל החוויה של צימר על המים מהשנה שעברה

חבילת מתנות ליום הולדת של גם וגם

איך להפתיע את בת הזוג שלי שהשנה חוגגת יום הולדת 40 עם הפתעה רומנטית בהמשכים
חבילת מתנות של גם וגם ,מתנות שלא שוכחים …

בדיוק כשעה לפני הפסקת הצהרים שלי אני מקבל תזכורת, עם צליל מכוון וחלון שנפתח על המסך ומודיע שאוטוטו התאריך מגיע ואני עדיין לא יודע, כך קרה גם בשנה שעברה כשהרעיון למתנה הבזיק במוחי רק ביממה האחרונה וממש במקרה כשחיפשתי בגוגל לילה בצימר ומבין כל האפשרויות צץ לו רעיון למתנה מקורית לילה בצימר על המים ביאכטה וזה היה הלילה הכי ניפלא שבילינו בשנה שעברה לכבוד יום ההולדת של בת הזוג שלי.
גם השנה כשנדמה שכבר בילינו וטעמנו ממגוון אפשרויות ואני אובד עצות מה לעשות ואייך לבלות ביום ההולדת של בת הזוג שלי, קיבלתי שיחת טלפון מהמשרד שדאג לכל החוויה של צימר על המים מהשנה שעברה ומיד קפצתי מרוב שמחה כי הרעיון למתנה מקורית בהמשכים חבילת מתנות של גם וגם שמתחילה בהפלגה ביאכטה הרומנטית אותה הכרנו מהשנה שעברה אלא שהפעם יצאנו להפלגה כאשר השמש מלטפת והגלים מערסלים ואנו לוגמים מהיין, מוזיקה בהתאם לאווירה, סתלבט מענג על המים,מסביב מרבד ים ואופק כחול איזו תפאורה נפלאה סידרנו כדי לחגוג את יום ההולדת של בת הזוג שלי.
 וכשרק נדמה לבת הזוג שלי שהנה הסתיימה ההפתעה הרומנטית אני מודיע לה בחגיגיות שצריך להזדרז ולהגיע לספא כי גם שם מחכה לנו הפתעה רומנטית בילוי זוגי בספא שעתיים של עונג שמתחיל בעיסוי זוגי וממשיך בחדר פרטי ורומנטי טבילה באמבט שמנים וג'קוזי שעושה נפלאות לשרירים.

שייט רומנטי ממרינה הרצליה

לחגוג יום הולדת בשייט רומנטי ולצאת להפליג ביאכטה ממרינה הרצליה


עכשיו כשכבר באמת נדמה שחבילת המתנות בהמשכים הסתיימה חיכתה לנו הפתעה רומנטית ובלתי צפויה , בת הזוג שלי קיבלה שיחת טלפון והזמנה פרטית להגיע לפגישה בשדה התעופה שם חיכה לה הטייס להמראה , אך לא לפני שזכתה לגלות כיצד באמת טס מטוס ועוד סיפורים כשכבר היו במרומים. מיד לאחר ההמראה היא ממש פיקדה על כל מהלך הטיסה ואפילו סרטון וידאו ותעודה היא קיבלה וממש חוותה את החוויה של להיות "טייס ליום אחד".

טייס ליום אחד

להטיס מטוס עם מדריך טיס ולהיות טייס ליום אחד


החבילה הרומנטית שלנו מתנות בהמשכים עם הפתעה רומנטית בכל אחד מהמקומות ,הסתיימה השנה במסעדה רומנטית ארוחה בליווי כוס יין ונוף קסום וירוק שמקיף את המסעדה שבחרנו מתוך מגוון המסעדות עם ההמלצות הכי שוות וכך הסתיים לו יום מלא בחוויות עם ים של הפתעות , חבילה של מתנות ליום ההולדת של בת הזוג שלי .  

ומה בשנה הבאה ….?  יש עוד חבילת מתנות …. גם וגם רעיונות למתנות מקוריות , מתנות ליום הולדת, צלצלו !  052-434878  כדי שנספר לכם על מגוון של חבילות המתנות.

להזמנות צלצלו : 052-434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת ווצאפ עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button