השכרת יאכטה לשייט רומנטי ודגים

כך הוא מצא את עצמו מובל עם עיניים מכוסות עד לרציף בו עגנה היאכטה הפרטית שהוזמנה במיוחד לכבוד יום ההולדת שלו בשעת אחר הצהריים לשייט רומנטי.

הוסף לסל

השכרת יאכטה לשייט רומנטי ודגים

00

כך הוא מצא את עצמו מובל עם עיניים מכוסות עד לרציף בו עגנה היאכטה הפרטית שהוזמנה במיוחד לכבוד יום ההולדת שלו בשעת אחר הצהריים לשייט רומנטי.

איך משלבים שייט רומנטי כמתנה ליום הולדת ודגים ?

הוא לא זכר מתי נהנה כל כך מארוחת דגים שהוגשה לשולחן ביאכטה , מבחר של כ- 10 סוגי סלטים היו רק ההתחלה שפתחה את הארוחה שלא נגמרה ולוותה עם בקבוק יין. הגאווה שלו הייתה כאשר טעם את מנת הביניים מנת סביצ'ה טרייה שהוכנה מאחד הדגים שהצליח לדוג במהלך השייט ביאכטה. ברקע, שקיעה ומוזיקה רומנטית שהתאימה בדיוק לאווירה כי בדיוק היום הוא חוגג יום הולדת עגול והחברה שלו הפתיעה אותו עם מתנה ליום הולדת שנבחרה בקפידה מתוך מגוון של רעיונות למתנות מקוריות וכך הצליחה לשלב במתנה מקורית את כל מה שהוא הכי אוהב, שייט רומנטי ודגים.

היא ידעה שהוא מאוד אוהב לדוג, היא ידעה שאם תצליח לשלב כמתנה ליום הולדת דייג, שייט רומנטי ביאכטה פרטית וארוחת דגים, זו תהייה המתנה המושלמת ליום ההולדת שלו.
היא תכננה את הכל, לפרטי פרטים ודאגה להפתעה מקדימה עוד לפני שהגיעו למרינה בהרצליה. בערב לפני יום ההולדת שלו היא שלחה אליו לווטאפ סרטון אנימציה מגניב עם ברכה מיוחדת ליום ההולדת. הברכה נערכה במיוחד בשבילו עם תמונות משותפות בסוף הסרטון הוא גילה הזמנה שנוסחה כך – עליך להגיע לכבוד יום הולדתך שחל בתאריך ובשעה שנקבעה, למקום ? … הפתעה, כי מאוחר יותר תדע…

ההפתעה המושלמת ליום הולדת ביאכטה

כך הוא מצא את עצמו מובל עם עיניים מכוסות עד לרציף בו עגנה היאכטה הפרטית שהוזמנה במיוחד לכבוד יום ההולדת שלו בשעת אחר הצהריים לשייט רומנטי. כשהיא הסירה את כיסוי העיניים שלו הוא כבר עמד על השטיח האדום שהוביל אל היאכטה המדהימה על סיפונה חיכה להם הסקיפר הפרטי שלהם עם 2 כוסות יין. מסביב הוא הבחין בשלט עליו כתוב היה " מזל טוב , אוהבת אותך " ובלונים צבעוניים שנתלו והוסיפו לאווירה וברקע מוזיקה והשיר יום הולדת שמח.
היא ראתה איך החיוך המבוכה וההפתעה נחקקו לו על הפנים וידעה כי זוהי רק ההתחלה של שייט רומנטי ודגים כמתנה ליום ההולדת שלו.

היא השכירה לכבוד יום ההולדת שלו יאכטה פרטית להשכרה, שייט רומנטי ודגים כי הוא מאוד אוהב לצאת לדיג, כיוון שלא ניתן לדעת מראש אם אכן נצליח לדוג דגים הוחלט להזמין גם ארוחת דגים כך שבטוח לא נהייה רעבים. לכן מיד כאשר עלו על היאכטה ששכרה ליום הולדת הוא ניגש להכין את החכות לטפל בפיתיונות וברעיון שהדיג יתבצע בגרירה עם טרוליניג.

שרועים על המזרנים רוח ים מלטפת את הפנים, לוגמים מהיין ובדיוק כשהשמיים נצבעו בצבעים של שקיעה הם הבחינו איך הרולר והחכה זזים במהרה זה היה הסימן הראשון שבישר להם כי הפיתיון הצליח ויש … נתפס דג לארוחת דגים.

ארוחת דגים במהלך שייט רומנטי

מאוחר יותר לאחר שעגנו לעצירה וירדו לשחייה בים חיכה להם אבוב ענק לסתלבט וגרירה תוך כדי הפלגה , חוויה כיפית בפני עצמה.פעילות ימית שפותחת את התיאבון. עד שסיימו להתקלח השולחן כבר היה ערוך ומוכן ובין מגוון הסלטים שהוגשו הייתה מנת סביצ'ה טרייה מדג הפלמידה שהצליחו לדוג הסקיפר שפילט והכין עבורם את הדג היה יצירתי והכין גם מנת סשימי נפלאה, כל ביס לווה בלגימה מהיין המשובח שהתלווה לארוחה ולאווירה הרומנטית שרק ים ושמיים בצבעים של שקיעה מסוגלים לייצר כתפאורה הכי שווה למתנה ליום הולדת לה זכה.

השכרת יאכטה לשייט רומנטי ודגים, מה כוללת החבילה ?

סרטון אנימציה במתנה
השכרת יאכטה לשעתיים הפלגה
חכות מקצועיות לדיג וטרוליניג בים הפתוח.
קישוט היאכטה לכבוד יום הולדת עם שלט ובלונים
בקבוק יין ונשנוש ליד
עגינה , ירידה למים לפעילות ימית על אבוב ענק
ארוחת דגים רומנטית

* חשוב ! ארוחת דגים בתוספת מחיר והדגים שתפסתם שלכם.

להזמנות צלצלו : 052-4434878 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button