השכרת יאכטה בחיפה

לגלות מחדש את המרינה של חיפה זה פשוט מראה ניפלא, כל התרנים המתנשאים של היאכטות המפוארות של חיפה, להביט על הר הכרמל מהיאכטה בחיפה זהו מחזה עוצר נשימה וכן בן זוגי אכן "נעצרה נשמתו" כשהבחין ביאכטה המקושטת לכבוד יום ההולדת,שלט מזל טוב ובלונים והכל בדיוק לפי התכנונים.

הוסף לסל

השכרת יאכטה בחיפה

00

לגלות מחדש את המרינה של חיפה זה פשוט מראה ניפלא, כל התרנים המתנשאים של היאכטות המפוארות של חיפה, להביט על הר הכרמל מהיאכטה בחיפה זהו מחזה עוצר נשימה וכן בן זוגי אכן "נעצרה נשמתו" כשהבחין ביאכטה המקושטת לכבוד יום ההולדת,שלט מזל טוב ובלונים והכל בדיוק לפי התכנונים.

"השכרת יאכטה בחיפה זו חוויה אחרת לחגוג בה יום הולדת"

זה מה שהציע בן הזוג שלי כאשר התלבטנו אייך והיכן לחגוג השנה את יום ההולדת שלו, יש לנו מן הרגל משפחתי שכזה שמי שיש לו יום הולדת הוא זה שבוחר היכן וכיצד לחגוג.  השכרת יאכטה ליום הולדת בחיפה נישמע לי רעיון מיוחד וכבר ראיתי בדמיוני את אופי האירוע ולשם כך נזקקתי לשיתוף פעולה עם הצוות שמפעיל את היאכטה בחיפה והופתעתי לטובה כשהבנתי שיש על מי לסמוך ולכל מה שביקשתי נימצא פתרון. בבוקר בחרנו לנסוע לחיפה אל היאכטה ליום הולדת ששכרנו בדרכים מוכרות שזכורות לנו משנות העשרים לחיינו. מכירים את זה שאתם נוסעים בכל יום באותה הדרך ואז כשהשנים חולפות ואתם מגיעים שוב לאותן דרכים כל כך מוכרות פתאום צפות להן הזיכרונות מהימים ההם , באותם ימים לומר לנהג האוטובוס בכביש 58 שאתה צריך לרדת ב"טכני" היה מושג ברור לכולם או להציץ על המתרחש בשדה התעופה של חיפה היתה חוויה עם תחושה של "נוסעים לחופש" אבל מאז אותם ימים הדרכים הפכו לדרכים צדדיות ולגלות מחדש את המרינה של חיפה זה פשוט מראה ניפלא, כל התרנים המתנשאים של היאכטות המפוארות של חיפה, להביט על הר הכרמל מהיאכטה בחיפה זהו מחזה עוצר נשימה וכן בן זוגי אכן "נעצרה נשמתו" כשהבחין ביאכטה ליום הולדת ששכרנו מקושטת בשלט מזל טוב ובלונים והכל בדיוק לפי התכנונים. עלינו על היאכטה שלנו שהושכרה לכבוד יום ההולדת ואז פתאום, למטה בסלון, גילינו את כל החברים צוחקים ושמחים כי ככה זה כשהחברים מלווים אתכם כל החיים ותמיד מפתיעים. העוגן ביאכטה הורם ויצאנו ללב ים . להשכיר יאכטה ליום הולדת בחיפה זו באמת חוויה אחרת כי איפה עוד אפשר לשוט בין ספינות נמל חיפה הגדולות להתפעל מהגודל ביחס ליאכטה חיפה שלנו, להציץ על העבודה בנמל חיפה מצד אחד להתפעל מכמות המכולות ומן הצד השני הר הכרמל בחלקו המיושב וכאילו כל הבנינים מבטים אלינו ועלינו ולכבוד היאכטה ליום הולדת ששכרנו בחיפה. בזמן שאנחנו מתפעלים מהנוף והיאכטה ממשיכה לשוט לה ללב ים וברקע מוזיקה יוונית "פתחנו שולחן" בהתאם לאווירה הים תיכונית ארוחת מאזטים ים תיכונית מלווה בבירות קרות. אז הנה לכם המתכון להשכרת יאכטה ליום הולדת בחיפה :
לאווירה -שיר יום הולדת כשעולים ליאכטה, שלט מזל טוב בלונים ומוזיקה יוונית.
לפתוח שולחן – ארוחת מאזטים ים תיכונים – בורקסים,יוגורט,גבינות מלוחות,זיתים,לחם טרי ושמן זית.
בירות קרות ו..י א ס ו

ויש לנו עוד רעיון למתנה מקורית ,מסלול נוסף להשכרת יאכטה ליום הולדת בחיפה הפלגה לעכו העתיקה וחזרה ,

עוגנים בנמל עכו ויורדים לסיור בעכו העתיקה , טיול בשוק וארוחה במסעדה לבחירה, ארוחת דגים או חומוס וניגובים . ולמי במיוחד מתאימה המתנה של הפלגה לעכו העתיקה וחזרה ביאכטה מחיפה ?  רעיון למתנה השכרת יאכטה ליום הולדת לאישה וליהנות מחוויה רומנטית זוגית או לחגוג יום הולדת עם חברים עד 9 מפליגים.

צלצלו !  052-2621149 נשמח להמליץ לכם על מקומות הבילוי בעכו העתיקה , חוויה רומנטית במתנה.

 

 

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

Call Now Button