דוגמאות לסרטוני אנימציה במתנה ליום הולדת

מה צריך לעשות כדי לקבל סרטון אנימציה אישי במתנה ליום הולדת ?

כולנו אוהבים לקבל מתנות, מתנות באריזה או מתנות חוויה, מתנות מרגשות כי הושקעה בהן מחשבה וטרחה ותמיד כיף לקבל מתנה ולהבין שמישהו יקר חשב עליך. אבל האם הרגשתם בהבדל בין לקבל מתנה שצורפה אליה ברכה או מתנה שניתנת עם ברכה שנאמרת בעל פה ובתוך דקה המשמעות של הברכה נעלמה… אז יצרנו בשבילכם סרטון אנימציה עם ברכה ומתנה מקדימה ליום הולדת. סרטון אנימציה שהופך להיות ייחודי כי מה שצריך לעשות זה פשוט, לשלוח אלינו תמונה או 2 של מקבל המתנה לציין את שמו או הכינוי שלו ולהוסיף משפט או 2 ברכה אישית שלכם ואנו נדאג לערוך עבורכם את הברכה המקורית כמתנה ליום הולדת.

דוגמאות לסרטוני אנימציה

סרטון אנימציה במתנה ליום הולדת יכול להפוך לשובר מתנה ואז בעריכה מקבל המתנה כבר ידע מהי המתנה שמצפה לו בתאריך ובשעה שנקבעה ולאן עליו להגיע כדי ליהנות ממתנת חוויה כמו טייס ליום אחד או שייט רומנטי ביאכטה.
רעיון נוסף לעריכת סרטון אנימציה במתנה ליום הולדת יכול להסתיים עם הזמנה להגיע לכתובת שרק מאוחר יותר יגלה וידע היכן תתרחש המסיבה או החוויה שקיבל במתנה.
סוג נוסף של סרטון אנימציה במתנה הופך להיות גם ברכה מיוחדת ליום הולדת וגם סרטון שמופץ לכל המוזמנים כדי ליידע אותם ביום בשעה ובמיקום למסיבת יום ההולדת.
כמובן שאם יש לכם בקשה מיוחדת ורעיון נוסף להפוך את סרטון האנימציה לברכה מיוחדת ומקורית לקראת אירוע יום הולדת נשמח לערוך עבורכם.
חשוב לציין כי סרטון האנימציה מתנה ליום הולדת נערך ונשלח אליכם בחינם כאשר בחרתם לקנות את אחד ממתנות החוויה שאנו מציעים כחלק מתוך מגוון של רעיונות למתנות מקוריות שמופיעות באתר.
אז מאחלים לכם רק שמחות , בחרו את אחת הדוגמאות של סרטוני האנימציה ותוך 24 שעות מרגע שהעברתם אלינו תמונה של מקבל המתנה הסרטון יגיע אליכם לאימייל או לווטאפ לבחירתכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשמח לעזור לך בהמשך תכנון הרעיון למתנה ליום הולדת, כדי לקבל פרטים נוספים, צלצל ! 052-2621149

 

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.