ברכה מקורית במתנה ליום הולדת

מניסיון של שנים עם מגוון של רעיונות למתנות מקוריות הכי כיף לקבל מתנה ליום הולדת שהיא מתנה בהמשכים , לאורך כל יום ההולדת מתנות שהן חגיגה מתמשכת,

הוסף לסל

ברכה מקורית במתנה ליום הולדת

00

מניסיון של שנים עם מגוון של רעיונות למתנות מקוריות הכי כיף לקבל מתנה ליום הולדת שהיא מתנה בהמשכים , לאורך כל יום ההולדת מתנות שהן חגיגה מתמשכת,

סרטון אנימציה ברכה מקורית ליום הולדת

 

 

ממני אליך ברכה מקורית ליום הולדת והפעם זו ברכה יצירתית שנערכה במיוחד בשבילך עם סרטון אנימציה במתנה.
כי בכל פעם שמקבלים מתנה ליום הולדת, מתנה עם אריזה מהודרת וקשורה בסרט תמיד יש את ההרגשה והסקרנות שמלווה את פתיחת המתנה לגלות מה קיבלתי במתנה ? תמיד נודה בשמחה מלווה קולות התפעלות כמו , וואו זה בדיוק מה שתמיד רציתי , או איך קלעת בול בדיוק הצבע האהוב עלי… אבל האם באמת אנחנו אוהבים את המתנה ליום הולדת שקיבלנו? האם קולות ההתפעלות וההתרגשות אמתיים הם? אז עכשיו כשכבר קיבלתם את המתנה אתם מוצאים את עצמכם בהתלבטות קשה, איפה להניח את המתנה שמאוחר יותר נגלה כי סופה שתעלה אבק ותשכח בפינה שהונחה.

איך מרגישים כשמקבלים ברכה מקורית במתנה ליום הולדת ?

כשמקבלים ברכה מקורית ליום הולדת ברור שמשהו השקיע בחשיבה של מה ואיך לרגש אותך כשתקבל את המתנה עם הברכה, כי מילים שנכתבות מצליחות לרגש ולגעת בגעגועים משותפים או בכוונות ואיחולים לחוויות חיים.
איחולים כמו בריאות עושר ואושר כולנו מכירים ומוקירים לכל מי שדאג לאחל לנו באלו המילים, אבל ברכה מקורית שהופכת למתנה ליום הולדת בצורת סרטון אנימציה זוהי חוויה אחרת, זוהי מתנה בפני עצמה שמעלה חיוך מרגשת ומפתיעה וכן , חשבתי עליך ויצרתי בשבילך במיוחד ליום הולדתך , ברכה מקורית במתנה.

מהי הבחירה שלך , מתנת חוויה או מתנה באריזה ?

מניסיון של שנים עם מגוון של רעיונות למתנות מקוריות הכי כיף לקבל מתנה ליום הולדת שהיא מתנה בהמשכים , לאורך כל יום ההולדת מתנות שהן חגיגה מתמשכת, מתחילים עם ברכה מקורית ליום הולדת ערוכה כסרטון אנימציה בו ניתן לשלב תמונה וכמה משפטים שמבטאים את הקשר בין נותן המתנה לבין חוגג יום ההולדת בהמשך מתנת חוויה שזו המתנה הכי שווה ובדרך כלל זו חוויה בחוץ מתחת לכיפת השמיים או על המים כמו הטסת מטוס כטייס ליום אחד או שייט רומנטי ביאכטה עם מגוון תוספות כמו מאסג' ביאכטה וארוחה זוגית רומנטית ואז יש לך את ההזדמנות להעניק מתנה באריזה שנרכשה מתוך חנות למתנות מקוריות שמלווה את החוויות של יום הולדת מלא בהפתעות.

 

להזמנות צלצלו : 052-2621149 שעות פתיחת המשרד מ- 09:30-19:00.

ניתן לשלוח הודעת SMS עם המילים “גם וגם” ואנו נחזיר צלצול בהקדם.

 

Call Now Button