איך הופכים סיפור חיים מתנה לכל החיים ?

מתנה לכל החיים תחילתה בתחקיר שנערך עם האנשים הקרובים למקבל מתנה לכל החיים ובהמשך נבנה תסריט ייחודי שמותאם תפור ומתוכנן בקפידה וביצירתיות רבה עד לפירטי פרטים. זהו ניסיון להתחקות אחריי אותן דלתות מסתובבות שחלפו בחייו ומה אז קרה כשהדלתות הסתובבו ? האם הוא יצא ביציאה שלא ממש רצה ?

הוסף לסל

איך הופכים סיפור חיים מתנה לכל החיים ?

00

מתנה לכל החיים תחילתה בתחקיר שנערך עם האנשים הקרובים למקבל מתנה לכל החיים ובהמשך נבנה תסריט ייחודי שמותאם תפור ומתוכנן בקפידה וביצירתיות רבה עד לפירטי פרטים. זהו ניסיון להתחקות אחריי אותן דלתות מסתובבות שחלפו בחייו ומה אז קרה כשהדלתות הסתובבו ? האם הוא יצא ביציאה שלא ממש רצה ?

מתנה לכל החיים

בכל הפעמים ששמעתי את צמד המילים "היה היה " מיד ידעתי, כאן, מתחיל סיפור אגדה וכמו בכל סיפורי האגדות יש גיבור או גיבורה אשר חוצים קווים ומצליחים לערבב מציאות חיים מוכרת, ובהמשך לגלוש אל דמיון מרגש וההפתעות שבדרך. מוסיפים קצת מתח, מעוררים סקרנות התרגשות וסוחטים דמעות ,בדיוק כפי שוולט דיסני ידע ליצור באהבה סרטים מצוירים שאנו זוכרים לכל החיים.

ואיך מרגישים כשחולמים בהקיץ ומגיעים כמו עליסה אל ארץ הפלאות ?

ומה באמת שם קורה כשהשפן הלבן ממהר ואין לו זמן, ישאיר לכם במקרה או אולי במכוון מפת דרכים ורמזים שיובילו אתכם אל מפגש עם מכשפה או נסיכה ? ואולי זו בכלל תהייה אפשרות בחירה ומשם ימשיך סיפור האגדה או נכון יותר הסיפור האישי של מקבל המתנה. כדי להתחקות אחרי סיפורי חיים של אנשים צריך לתחקר ולגלות, יש דרכים שסומנו בחלוקיי נחל אותם קל יותר לגלות לאן פניהם מועדות וישנם דרכים אשר סומנו עם פירורי לחם שלא השאירו עקבות והלכו לאיבוד כך גם בסיפור האגדה על עמי ותמי, או אולי יתגלו בדרך שונה כמו ההזדמנות ליציאה מאחת הדלתות בדומה לסרט  דלתות מסתובבות. כמו בסיפורי האגדות והסרטים גם חלומות בהקיץ ניתן להגשים ולהפוך למתנה לכל החיים.

אז איך נותנים מתנה לכל החיים ?

מתנה לכל החיים זו מתנת חוויה, הפקה של פיסות חיים שמשתלבות ביציאה למסע, הרפתקה של יום אחד בו שזורות הפתעות מתגלגלות שמובילות את מקבל המתנה אל תחנות חייו וגורמות לו לגעת ולנווט בין "חלוקיי הנחל ופירורי הלחם" ולהפיק מהם מתנה לכל החיים.

מתנה לכל החיים תחילתה בתחקיר שנערך עם האנשים הקרובים למקבל מתנה לכל החיים ובהמשך נבנה תסריט ייחודי שמותאם תפור ומתוכנן בקפידה וביצירתיות רבה עד לפירטי פרטים. כדי לתת מתנה לכל החיים על התחקיר לצאת ולגלות את סיפור חייו של מקבל המתנה, מה הוא באמת רצה על מה הוא עדיין חולם ואולי זו ההזדמנות להגשמה. לנסות ולהתחקות אחריי אותן דלתות מסתובבות שחלפו בחייו ומה אז קרה כשהדלתות הסתובבו ? האם הוא יצא ביציאה שלא ממש רצה ? מתנה לכל החיים מאפשרת טעימה בדרך מקורית ומלאת יצירתיות להפגיש את מקבל המתנה עם חוויות שדחה ואולי אפילו הדחיק לפינה. מפגש עם אנשים מהעבר שיעוררו אצלו זיכרונות רגשות וגעגועים נעימים ואולי הפעם זו הזדמנות לנסות ולגעת בהם בדרך שונה. כמו למשל באחת מאותן הפתעות מתגלגלות ידע שעליו להגיע לשדה התעופה שם ימתין לו מדריך טיסה שיאפשר לו להטיס מטוס ולהיות טייס ליום אחד או שיקבל הודעה כי עליו להגיע למרינה ולצאת להפלגה ביאכטה שעוגנת ברציף צדדי,כשיצא אל הים הפתוח יגלה על הסיפון את האיש או האישה שכבר שנים ייחל להזדמנות לפגישה פנים מול פנים ועכשיו זה הזמן בו יתאפשר לו לשאול את כל השאלות ולקוות כי הפעם יצליח לקבל את התשובות החסרות ולהשלים את התמונה שתמיד כל כך רצה.

איך מפיקים מתנה לכל החיים ?

הצוות של ONCE והוגה הרעיון דורון לביא מבצעים את העבודה של מאחורי הקלעים, התחקיר הכתיבה וההפקה נתפרים במקצועיות ומיומנות רבה כדי שמקבל המתנה יצא אל המסע מבלי שבכלל ידע על כל עבודת התחקיר שהתבצעה. מקבל המתנה יגיע אל כל התחנות וההפתעות המתגלגלות שבעצם מובילות אותו מתוך ואל סיפור חייו האישי ועד למפגש והאיחוד המעצים בו ישמע וייחשף גם לרגשותיהם של האנשים היקרים והאהובים שבחייו. מתנה  לכל החיים זהו מסע פנימי ופיזי שמתחיל כהרפתקה ומסתיים עם המון אהבה בעצמה כזו שמעולם עד כה לא חווה.

כדי להעניק מתנה לכל החיים , צלצלו 03-9002017 וקבלו פרטים נוספים.

 

 

 

Call Now Button